Norah Jones zapowiada nową płytę

W serwisach cyfrowych pojawił się premierowy singiel „How I Weep”. Poetycki utwór zapowiada nadchodzący album wokalistki, „Pick Me Up Off The Floor”.

Premiera krążka zapowiedziana jest na 12 czerwca nakładem wytwórni Blue Note Records. Wcześniejszym zwiastunem dzieła była piosenka „I’m Alive” nagrana we współpracy z Jeffem Tweedym z Wilco. „Pick Me Up Off The Floor” można już zamawiać w przedsprzedaży w wersji CD, digital oraz winylowej.

„How I Weep” powstało dzięki temu, że Norah Jones po raz pierwszy w życiu zaczęła tworzyć własną poezję. Część z tych tekstów znalazła się na najnowszym krążku w formie piosenek, w tym najnowszy singiel. Jak mówi sama artystka:

Moja przyjaciółka odkryła dla mnie nowy świat, podarowując mi książki z poezją. Ten prezent plus codzienne czytanie moim dzieciom książek i poezji takich autorów jak Dr. Seuss i Shel Silverstein sprawiło, że napisałam coś własnego. Ale nie sądziłam, że kiedykolwiek będę w stanie wydać swój własny tomik poezji więc zaczęłam się zastanawiać, jak przenieść go na płaszczyznę muzyczną. Zredagowałam go odrobinę i od razu pomyślałam o duecie smyczkowym – że będzie idealny do tego by oddać atmosferę utworu i straty.

Norah Jones

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/256517/9a81c498a0124f0a45fe2053e2687d23.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!