Rock & Love – ogłoszenie nowego polskiego festiwalu

To z pewnością nie jest oczywisty moment na ogłoszenie informacji o nowym festiwalu. Świadczy to zapewne o tym, że jego organizatorzy są szaleni. Taki na pewno będzie Rock & Love Festival!

Wprawdzie odbyła się już pierwsza edycja pod tą nazwą w kwietniu 2018 roku (zagrali wtedy m.in. młodzi zdolni – Hurrockaine i RADIO SLAM), jednak tegoroczna edycja będzie miała inną formę.

Po pierwsze będzie to festiwal objazdowy, w ramach niego odbędą się co najmniej trzy konkursy w różnych miastach Polski. Po drugie, oprócz oczywiście gwiazd wieczoru, głównym założeniem organizatorów jest promocja młodych, niezależnych rockowych artystów. Już za chwilę, na fanpage’u festiwalu zostanie ogłoszony nabór do eliminacji – po zweryfikaniu zespoły zostaną zgłoszone do oficjalnego głosowania. Ci z największą ilością zagrają podczas kontraktowanych koncertów. Założeniem są dwa koncerty półfinałowe oraz finał. Nagrodami dla zwycięzców będzie wsparcie w dalszej karierze, m.in. ufundowanie realizacji teledysku czy sesji nagraniowej.

W obecnej sytuacji organizatorzy nie mogą jeszcze podać konkretnych dat, ale cykl koncertów odbędzie się jesienią. Najlepiej zalajkować fanpage (https://www.facebook.com/Rock-Love-402934073453905/)i śledzić informacje na bieżąco. Ci, którzy już są spragnieni szczerości i miłości w graniu na żywo i tęsknią do rockowego grania, tłumnie przybiegną na Rock & Love.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!