Crimson Rockets powracają z nową płytą i teledyskiem!

Crimson Rockets równocześnie z albumem wypuścili teledysk do utworu „Nieznany Świat”. To numer otwierający płytę „Borderline”. Utwór mocno hard rockowy, opisujący świat wewnętrzny człowieka dotkniętego chorobą psychiczną, który zamyka się w sobie, odsuwa od świata zewnętrznego i nie może nic na to poradzić. Może tylko obserwować, jakby z zewnątrz, jak to, co się z nim dzieje, oddziela go od ludzi.

Zobacz najnowszy teledysk Crimson Rockets „Nieznany Świat” na YouTubie:

Reżyserem teledysku jest Artur Czerwiński, finalista konkursu Papaya Young Directors, nad wszystkim czuwała kierownik produkcji Aga Krzelowska, a zdjęciami zajęła się Natalia Liberacka. Teledysk zmontowała Kamila – wokalistka, a w koncepcji wspierał ją Patryk – gitara elektryczna i twórca muzyki u Crimsonów.

Zobacz także ich wcześniejszy teledysk, który znalazł się na liście utworów na krążku “Borderline”. Numer „Pozwól Być” powstał na podstawie wiersza Mariusza Jagiełły, który zaprosił Crimson Rockets do „Projektu Mezalians” i dla którego to projektu ten utwór powstał. Zobacz na YT: https://www.youtube.com/watch?v=LL4myoeeL1M

Płytę możesz zakupić tutaj: https://crimsonrockets.shoplo.com/borderline

Możesz jej także posłuchać w wybranych serwisach streamingowych.

Crimson Rockets to warszawska formacja, która gra melodyjnego hard rocka już od 2012 roku. W 2015 roku zespół wydał pierwszą płytę, którą promowały trzy teledyski: “Breaking Down”, “Meltdown” oraz “Guilty”. Koniecznie obejrzyj je na YouTube. Lata 2018/2019 to czas pracy nad ich nową płytą o tytule „Borderline”, którą za chwilę będziesz słuchać lub już słuchasz J W sieci znajduje się już teledysk do utworu „Pozwól Być”. Do tej pory zagrali na Międzynarodowym Młodzieżowym Strajku Klimatycznym pod PKiN 2019, Ursynaliach, Juwenaliach UKSW, Unikatowym Festiwalu Offowyym UFO Openstage 2015, 2016 i 2019 – największym festiwalu kultury młodzieżowej w Warszawie oraz jako wsparcie dla Fundacji WOŚP i Rak’n’Roll, przed takimi kapelami jak: Riverside, Coma, Happysad, Power of Trinity czy Chemia. Na swoim koncie mają parę osiągnięć i zdobytych nagród – oto niektóre z nich:

– wygrali Grand Prix Letniej Sceny VooDoo Club 2016
– zakwalifikowali się do III etapu eliminacji Antyfestu Antyradia 2016, tym samym znaleźli się wśród zacnej trzydziestki najlepszych zespołów w Polsce
– dotarli do finału Międzynarodowego Festiwalu Emergenza Polska 2015
– Kamila Apryas zachwyciła swoim głosem jurorów II edycji The Voice of Poland zapewniając sobie miejsce w drużynie Patrycji Markowskiej.

Album „Borderline” to płyta koncepcyjna, w całości po polsku. W dziewięciu utworach Crimsoni zabiorą cię w podróż po w meandrach ludzkiego umysłu, opowiedzą historie z życia wzięte. Płyta zawiera kawałki o depresji, fanatyzmie, obsesjach. Krążek ma przybliżyć tę „ciemniejszą” stronę ludzkości czy też człowieka jako jednostki, jego borykanie się z codziennymi problemami, również natury psychologicznej. Tematy są dość graniczne – stąd tytuł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!