Klub Stodoła Informuje ? ??????́ ? ???? ? ????????? ???́? ?????! ? ???????, ?? ???́?? ??????? ?? ????? ???̨ ????̨????! ?

Drodzy, koronawirus skutecznie pokrzyżował nam wiele koncertowych planów. W ostatnich tygodniach cała nasza ekipa ciężko pracuje nad tym, by ???̇?? ???????????? ????? ??? ?????????? ???ł? ?????́ ???̨ ? ????? ???????? – obecnie zaplanowanym lub późniejszym. Doprecyzowujemy scenariusze awaryjne, dzięki którym możemy Was zapewnić, że wszystkie przełożone koncerty znajdą nowe miejsce w kalendarzu. ? Pozostajemy również w stałym kontakcie z ?????????, którym, podobnie jak nam, bardzo zależy na możliwości muzycznego spotkania z ????, gdy tylko będzie to możliwe. ?

W ramach akcji #trzymambilet ?, mającej na celu wsparcie branży koncertowej, zachęcamy Was do zachowania wejściówek na ???? ??????? ????????́, a jeśli te Wam nie odpowiadają, do wstrzymania się z decyzją o zwrocie biletów do momentu, w którym potwierdzone zostaną finalne daty. Wasze wsparcie i solidarność pozwolą nam zniwelować negatywne skutki zaistniałej sytuacji. Przesyłamy muzyczne pozdrowienia i nie możemy już się doczekać, by móc ponownie otworzyć przed Wami nasze drzwi! ?

Załoga Klubu Stodoła

Obraz może zawierać: 12 osób, tekst

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!