Nowe Daty “VII Memoriału Ronniego Jamesa Dio”

Wiadomo już, że ze względu na lockdown koncerty memoriału w maju się nie odbędą. Poniżej podajemy nowe terminy, licząc na normalizację sytuacji w najbliższych miesiącach. Będziemy obserwować ją na bieżąco i odpowiednio reagować. Podajemy też inne ważne informacje związane z koncertami. Przeczytajcie je dokładnie.

?BILETY. Bilety kupione na koncerty majowe zachowują ważność. W związku z wyjątkową sytuacją nie można ich jednak zwracać. Jest to działanie siły wyższej. Każdy kupujący bilety w sieci akceptuje regulamin, w którym znajduje się regulujący to zapis.* Prosimy o wyrozumiałość. Jeśli ktoś nie może pojawić się w nowym terminie na koncercie, może przekazać swój bilet dowolnej osobie, albo wybrać się z nim na dowolny inny koncert memoriału – konieczna jest jedynie konsultacja mailowa (memorialdio@gmail.com)**

T-SHIRT-y. Wyprodukowaliśmy w ramach preorderów kilkadziesiąt sztuk koszulek pamiątkowych. Co do zasady, odbiór odbywa się na koncercie, ale sytuacja jest wyjątkowa. Jeśli ktoś chce dostać je wcześniej, prosimy o maila z adresem pocztowym (memorialdio@gmail.com). Konieczne będzie pokrycie kosztów przesyłki pocztowej, tj. 15 zł przelewem/1 szt i 18 zł/2 szt. w górę (ten sam numer konta, na który płaciliście za preorder). Czas na zaanonsowanie chęci otrzymania koszulki pocztą mija z końcem maja. Przesyłki zrealizujemy w pierwszej połowie czerwca.

*„Jeżeli data Wydarzenia ulegnie zmianie w wyniku działania siły wyższej, bilet zachowuje swoją ważność dla wydarzenia w nowym terminie. Kupującemu nie przysługuje prawo do zwrotu lub wymiany biletu. Zdarzeniami siły wyższej są w szczególności: zmiany przepisów prawa powszechnie obowiązującego lub przepisów prawa miejscowego, (…) stan wyjątkowy, ogłoszenie żałoby narodowej, ogłoszenie epidemii, jak również działania sił przyrody(…).”

**W przypadku osób, które posiadając bilet na pozawarszawski koncert memoriału chciałyby na jego podstawie wybrać się na memoriał do Warszawy, konieczna będzie dopłata różnicy w kwocie uiszczona przelewem bezpośrednim do organizatora, po wcześniejszej konsultacji mailowej memorialdio@gmail.com

NOWE TERMINY

27.08 Warszawa, Hybrydy https://goout.net/…/…/vii-tribute-to-ronnie-james-dio/urwf/…

28.08 Lublin, Klub Graffiti: https://goout.net/…/…/vii-tribute-to-ronnie-james-dio/xswf/…

29.08 Kraków, Garage Pub: https://goout.net/…/…/vii-tribute-to-ronnie-james-dio/wswf/…

04.09 Chorzów, Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe: https://goout.net/…/…/vii-tribute-to-ronnie-james-dio/nswf/…

Cieszyn, Otwarty Klub Browaru Zamkowego Cieszyn:
!!!UWAGA!!! – nowa data koncertu (prawdopodobnie 5 września) jest jeszcze w trakcie ustalania, sprzedaż biletów tymczasowo wstrzymaliśmy. Do końca kwietnia podamy ostateczne info!

10.09 Poznań, U Bazyla: https://goout.net/…/…/vii-tribute-to-ronnie-james-dio/uswf/…

11.09 Gdynia, Blues Club: https://goout.net/…/…/vii-tribute-to-ronnie-james-dio/rswf/…

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *