Odwołanie Cytadeli – ZMIANA TERMINU!!!

Nawet grube mury twierdzy Modlin nie pomogły w walce z koronawirusem, i Festiwal Fantastyki Cytadela musiał uciec pod siostrzaną suknię Twierdzy. Niestety, Festiwal Cytadela zostaje przeniesiony na rok następny. Jeśli jednak nie możecie się doczekać swojej porcji rozrywki, to część z zaplanowanych na czerwiec atrakcji będziecie mogli zobaczyć już we wrześniu na Festiwalu Twierdza.
Szczegóły dotyczące wykorzystania zakupionych wcześniej biletów na kolejnych festiwalach oraz ich zwrotów znajdziecie na stronie Cytadeli.

Pełna treść oświadczenia :

Kochani Cytadelowicze,
Jeszcze do niedawna mieliśmy ogromną nadzieję, że koniec czerwca to bezpieczny termin dla festiwalu, jednak sytuacja związana z epidemią koronawirusa ulega dynamicznym zmianom i nie wygląda niestety na to, żeby szybko wróciła do normy.
W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przenosimy Festiwal Cytadela na 25 – 27 czerwca 2021 roku.
Jednocześnie zapraszamy na nasz siostrzany Festiwal Fantastyki Twierdza, który odbędzie się w terminie 4-6 września 2020 w Twierdzy Boyen w Giżycku, na którym pojawi się część programu Cytadeli.
Ważna informacja! – zakupione bilety możecie wykorzystać na zbliżającym się Festiwalu Twierdza, albo na przyszłorocznej edycji Cytadeli, do czego gorąco Was zachęcamy.
Osoby, które zakupiły pakiety specjalne z koszulką – jeśli wybierzecie tegoroczny Festiwal Twierdza – w pakiecie będzie koszulka z grafiką dedykowaną na tę imprezę. Koszulki z Szamanką przygotujemy dla Was w przyszłym roku.
Jeśli jednak żadna z powyższych dat Wam nie pasuje – zwrócimy należność za bilety:
Dla całego zespołu tworzącego Festiwal Cytadela jest to ciężka sytuacja – bardzo liczymy na Wasze Wsparcie i zrozumienie. Uważajcie na siebie i dbajcie o zdrowie, żebyśmy już wkrótce mogli się zobaczyć na Siostrzanych Festiwalach!
**Z wyrazami szacunku – Dorota Filipczak **-Brzychcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!