Konkursowe Poniedziałki z Fource

Wszyscy czekamy na powrót koncertów, dlatego Fource organizuje akcję, która pozwoli przetrwać fanom muzyki na żywo i osłodzić czas kwarantanny. Niech poniedziałek nie kojarzy się już z przykrymi obowiązkami i końcem weekendu, ale zwiastuje bliskość nadchodzących koncertów i końca pandemii.

Agencja Fource wraz z przyjaciółmi i partnerami będzie przez najbliższe tygodnie organizować atrakcyjne konkursy. Ze względu na duże zainteresowanie, akcja rozszerza się do wymiaru cyklicznego pod patronatem sympatycznego świstaka, który tak jak cała branża muzyczna zapadł w sen zimowy. Pora go zbudzić! Do zgarnięcia dużo dobrego: wejściówki na koncerty, płyty, plakaty z autografami i inne super nagrody! Koniecznie zaglądajcie na profile Fource na Facebooku i Instagramie. 

Pierwszy Konkursowy Poniedziałek już wystartował. W tym tygodniu do rozdania są dwa pakiety dla fanów Conana Graya. Każdy zestaw zawiera:

⩥ podwójne zaproszenie na koncert Conana w Warszawie w nowym terminie

⩥ płytę CD “Kid Krow”

⩥ plakat koncertu w Warszawie z autografem Conana

Pytanie konkursowe brzmi: Jak spędzacie kwarantannę?

Odpowiedzi należy zostawiać w komentarzu pod konkursowym postem. Forma jest całkowicie dowolna: rysunki, filmiki, zdjęcia – im bardziej kreatywnie, tym lepiej. Nagrody powędrują do  autorów dwóch najbardziej ciekawych i kreatywnych odpowiedzi. 

Zgłoszenia są przyjmowane do końca dnia w piątek. Wyniki są ogłaszane w sobotę rano, a w przyszły poniedziałek kolejne rozdanie!

Ten poniedziałek to dopiero zajawka atrakcji, jakie czekają nas w najbliższym czasie. Śledźcie Fource, ponieważ w najbliższych tygodniach będzie można zgarnąć nagrody dla fanów m.in. Pentatonix, IAMX, nothing,nowhere., Devendry Banharta, Walk The Moon i  wielu, wielu innych!

W tym trudnym czasie wszyscy stanowimy wielką koncertową rodzinę, więc czekając na lepsze czasy bądźmy razem! May the FOURCE be with you!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!