Serj Tankian udostępnił nowy kawałek

Najnowszym przedsięwzięciem Serja jest solowa piosenka o nazwie „Hayastane”, w której teksty napisał premier Armenii Nikol Pashinyan. 100% dochodów zostanie przekazane na rzecz fundacji My Step w Armenii, która koncentruje się na „zdrowiu publicznym, edukacji, kulturze, pomocy społecznej, środowisku oraz innych potrzebujących sektorach, w tym na obecnym kryzysie wokół COVID-19”, zgodnie z do Serja.

Oto pełne wyjaśnienie Serja dotyczące tego kawałka, które znajduje się poniżej:

„W tych trudnych czasach pandemii i blokady, chcieliśmy dać mieszkańcom Armenii nadzieję, którą sami mogą podzielić się ze światem. Celem było napisanie piosenki, która reprezentowałaby zwycięskie świętowanie ormiańskiego ducha, obejmująca przeszłość, teraźniejszość i przyszłość naszego narodu .

„Fundacja My Step jest niesamowitą organizacją charytatywną, która przewodzi wielu znaczącym inicjatywom w Armenii, koncentrującym się na zdrowiu publicznym, edukacji, kulturze, pomocy społecznej, środowisku oraz innych potrzebujących sektorach, w tym na obecnym kryzysie wokół COVID-19”.     

„Ich obecna reakcja COVID-19 na obywateli Armenii obejmuje wsparcie dla starszych grup, osób niepełnosprawnych i innych wrażliwych populacji w kraju w postaci pakietów pielęgnacyjnych, produktów żywieniowych i higienicznych; zakup niezbędnych materiałów medycznych (masek, rękawiczek, izolatorów i innego sprzętu ochrony osobistej) dla zespołów medycznych i innych zespołów pierwszej pomocy w Armenii oraz zakup i dystrybucja komputerów i tabletów, przy jednoczesnym zapewnieniu edukacji potrzebującym uczniom w rodzinach znajdujących się w trudnej sytuacji w regionach poważnego cierpienia. ”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!