Zapraszamy serdecznie do licytacji „złotego biletu” do Teatru Capitol

#złotybilet To wspólna akcja allegro oraz eBilet, której celem jest wsparcie sektora kultury w trudnej sytuacji spowodowanej pandemią wirusa COVID-19. W ramach akcji  dostępne są ekskluzywne oferty do instytucji kulturalnych. Są to oferty o charakterze unikatowym i specjalnym, niedostępne w standardowej ofercie.

Warszawski Teatr Capitol to jeden z największych i najprężniej rozwijających się teatrów prywatnych w Polsce. Powstał w 2008 roku dzięki inicjatywie aktorki i obecnej dyrektor teatru Anny Gornostaj oraz jej męża, reżysera Stanisława Mączyńskiego. Wysoki poziom teatru gwarantuje bogaty i różnorodny repertuar komediowy, budowany dzięki współpracy z wybitnymi reżyserami teatralnymi oraz wyśmienitymi aktorami. Bilet do Teatru Capitol to wejściówka do świata komedii, błyskotliwych dialogów, dowcipnych ripost i pikantnych fars z udziałem gwiazd!

CAPITALNY WIECZÓR W LOŻY VIP

Zapraszamy do licytacji „CAPITALNEGO WIECZORU W LOŻY VIP” w Teatrze Capitol! Zabierz do teatru swoich przyjaciół lub współpracowników i spędźcie razem z nami niezapomniane, pełne wrażeń chwile. Gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie z jedną z naszych hitowych komedii lub fars w gwiazdorskich obsadach.

Sami zadecydujcie w jakim terminie oraz na jakim spektaklu wykorzystać wylicytowany pakiet. Serdecznie zapraszamy!

Pakiet zawiera:

  • bilet wstępu do loży VIP Teatru Capitol dla ośmiu osób w wybranym przez siebie terminie na jeden, dowolnie wybrany spektakl dla dorosłych z repertuaru teatru*
  • welcome drinki dla ośmiu osób
  • plakat z dedykacją oraz autografami obsady wybranego spektaklu
  • krótkie spotkanie z obsadą aktorską po spektaklu
  • pakiet ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu

Link do Licytacji : https://allegro.pl/oferta/capitalny-wieczor-w-lozy-vip-zloty-bilet-9196855643

*Pakiet obowiązuje na wszystkie spektakle dla dorosłych z repertuaru Teatru Capitol z wyłączeniem kabaretów, premier galowych, Sylwestra, Walentynek i innych wydarzeń specjalnych.Obowiązuje na wszystkie regularne spektakle, także weekendowe.

Kilka słów o akcji od jej Organizatorów:


“Ostatnie tygodnie to trudny czas dla instytucji kulturalnych, które nie wiedzą kiedy będą mogły wznowić swoją działalność. Każda pomoc jest teraz na wagę złota. Dlatego, postanowiliśmy połączyć siły z  eBilet i  pomóc w  pozyskaniu środków finansowych. To nie zbiórka a rodzaj współczesnego mecenatu”
 – mówi Jacek Weichert, dyrektor kategorii Kultura i Rozrywka, Kolekcje i Sztuka Allegro. 

 

“Wspólnie z naszym partnerem Allegro chcemy wyjść naprzeciw nie tylko klientom ale również całej branży kulturalno-rozrywkowej w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni z  tego, że  możemy ogłosić start akcji #złotybilet! Rozwiązanie to  daje nie tylko możliwość, by stać się mecenasem kultury i być bliżej sztuki ale również zajrzeć za  kulisy i  poznać osobiście swoich ulubionych artystów. #ZłotyBilet to nie tylko prestiż ale i olbrzymie wsparcie.”
 – mówi Marcin Matuszewski, prezes eBilet.pl.

Link do wszystkich aukcji, biorących udział w akcji #złotybilet: 
 https://allegro.pl/kategoria/karty-podarunkowe-wsparcie-dla-kultury-308017? bmatch=baseline-product-eyesa2-dict43-cul-1-4-0318

Teatr Capitol Warszawa - Repertuar, Bilety | eWejściówki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!