The Dumplings zamyka cykl facebookowych koncertów Kwarantanna na na

1 maja o 18.00 odbędzie się ostatni koncert z cyklu Kwarantanna na na zrealizowanego w ramach współpracy Facebook Polska, Szlachetnej Paczki i Kayaxu. Na okoliczność finałowego występu reaktywuje się specjalnie zespół The Dumplings. Do tej pory występy z domów polskich artystów wyświetlono ponad 5 milionów razy, a oglądający je internauci zebrali ponad 150 tysięcy złotych na rzecz pomocy osobom starszym i samotnym, którzy szczególnie ciężko przechodzą czas izolacji z powodu epidemii. 

30 marca cykl Kwarantanna na na zainaugurował Krzysztof Zalewski i tak kolejno w poniedziałki, środy i piątki mogliśmy przeżywać koncertowe emocje wraz z artystami związanymi Kayaxem. W domowych warunkach zagrali także Mery Spolsky, KARAŚ/ROGUCKI, Arek Kłusowski, Skubas, SMOLIK // KEV FOX, Barbara Wrońska, Swiernalis, RAT KRU, Brodka, Kayah oraz Karolina Czarnecka. Ostatni z koncertów odbędzie się 1 maja o godzinie 18.00 na stronie Facebook app.

Kwarantanna na na jest częścią zapoczątkowanej przez Facebooka akcji #WspieramZDomu, która ma na celu wspieranie oddolnych inicjatyw działających w czasie ogólnonarodowej kwarantanny. Teraz, kiedy nasza codzienność stanęła na głowie, a artyści przenieśli swoje koncerty do online’u, udało się połączyć przyjemne z pożytecznym i pokazać naszą solidarność w tych trudnych dniach. Ponad 150 tysięcy złotych zostanie przekazanych na pomoc osobom starszym i samotnym w ramach działałań Szlachetnej Paczki

Kwarantanna na na pozwoliła uprzyjemnić domową izolację milionom osób dzięki wyjątkowym, domowym koncertom na żywo i przyczyniła się do wsparcia osób starszych i samotnych. Wolontariusze Szlachetnej Paczki to prawdziwi bohaterzy – codziennie pomagają potrzebującym w zakupach, w realizacji recept i w sprawach urzędowych. Dzwonią do nich i poświęcają im swój czas. Wszystkie datki zebrane za pośrednictwem przycisku “Przekaż datek” podczas występów będą przekazane na wsparcie tych działań.

Szlachetna Paczka od 20 lat pomaga osobom starszym i samotnym. To właśnie oni znaleźli się dzisiaj w skrajnie trudnej sytuacji. Seniorzy nie mogą realizować swoich potrzeb: tych podstawowych, jak zakupy czy dostęp do leków, ale i głębszych, jak relacje z innymi. Nie mogą przenieść się do Internetu, bo z niego nie korzystają. “Chcemy o nich zadbać. Powiedzieć: nie zostawimy was!” – powiedziała Joanna Sadzik, prezeska Stowarzyszenia Wiosna organizującego Szlachetną Paczkę.

Facebook App:
https://www.facebook.com/facebookappPolska/

The Dumplings
Facebook: https://www.facebook.com/TheDumplings/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!