Akcja Light The Sky – technika sceniczna dziękuje medykom

Technika estradowa dla medyków.

Polska branża eventowa postanowiła zorganizować  wydarzenie, za pomocą którego wyrazi solidarność artystów, organizatorów imprez i techników obsługujących różnego rodzaju wydarzenia ze służbą medyczną,
ale także zwrócenie uwagi na tragiczną sytuację w branży eventowej.
 
 
Akcja #LightTheSky została zapoczątkowana  w krajach Beneluksu . Wówczas firmy zajmujące się organizacją eventów rozświetlały niebo w podziękowaniu dla medyków.

Termin: 1 maja (piątek) w ponad 45 miastach Polski w tym Kraków (m.in. Tauron Arena), Warszawa, Stadion Wrocław, Poznań Ławica,  Lublin Centrum Spotkania Kultur, Trójmiasto Ergo Arena Gdańsk, Szczecin Netto Arena,  i wiele innych.

Godzina: 21:30 – 21:45

Light The Sky Polska: https://www.facebook.com/groups/238862540609991/

Całą akcję podpisujemy hashtagami #LightTheSky #Zostanwdomu #niekłammedyka

Walka personelu medycznego, lekarzy, lekarek, pielęgniarek, pielęgniarzy, ratowników, salowych, jest w tym najbardziej heroiczna. Na nich spoczywa ogromny ciężar ratowania życia i powstrzymania pandemii. Ich poświęcenie i nadludzki wysiłek nie może być niezauważony i niedoceniony.

Wciąż potrzebują oni naszego wsparcia materialnego i społecznego!

Stąd środowisko branży estradowej, technicy sceny chcą pokazać i solidarność, i podziękować wszystkim, którzy ratują życie ludzkie w szpitalach – ratownikom, pielęgniarkom, lekarzom.

Oni ponoszą obecnie największy trud i narażają swoje życie. Ważne jest aby ich wesprzeć moralnie i finansowo. Ważne jest aby każdy kto może siedział w domu i osoby, które wchodzą w kontakt z nimi informowały czy mogły być w kontakcie z osobami zarażonymi lub powracającymi z zagranicy.

Akcja mobilizuje techników estrady, którzy dobrowolnie i samodzielnie o wyznaczonej porze 21.30 w czwartek (01.05), zrobią krótki pokaz świateł i opublikują materiały z akcji z hasztagami #zostanwdomu #nieklammedyka #lightthesky.
Branża estradowa zawsze była gotowa na przeróżne akcje charytatywne, pomagając wielu osobom i instytucjom. Teraz też przyłącza się do wsparcia tych na pierwszej linii frontu.

1 maja jest międzynarodowym Dniem Pracy, dlatego też symbolicznie tego dnia świetujemy pracę tych, których praca to walka o nasze zdrowie.

Jest to inicjatywa na wzór wcześniejszych, które odbyły się w Holandii, Belgii czy na Węgrzech.

Wydarzenie w Holandii wraz ze zdjęciami: https://www.facebook.com/nightlifenl/photos/pcb.526135771650587/2752776938178332/?type=3&theater

 

Info o akcji:

1. Akcja jest całkowicie dobrowolna, odbywa się na terenie Polski, zgodnie z pozwoleniami i obowiązującymi przepisami

2. Technik samodzielnie generuje pokaz światła, laserów, multimediów.

3. Akcja nie odbywa się na placach publicznych tylko z terenów prywatnych Waszych firm, domów, mieszkań.

4. Akcja służy pokazaniu wsparcia i podziękowaniu ludziom którzy codziennie w dobie kryzysu walczą o Nasze życie i bezpieczeństwo mimo niesprzyjających warunków.

5. Podczas akcji zachęcamy również wszystkich do rozpromowania zbiórki pieniędzy na walkę z koronawirusem:

Siepomaga https://tiny.pl/tz5bz –

WOŚP http://lnnk.in/xbB

Polskie Radio Katowice Wiadomości | Światło dla medyków ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!