Jacob Banks śpiewa wielki hit Alicii Keys

Jacob Banks zaprezentował własną wersję hitu Alicii Keys z 2007 roku – „Like You’ll Never See Me Again”. Artysta wyprodukował nową odsłonę utworu wspólnie z Sillkey.

Do kawałka powstało również wideo – za reżyserię odpowiada Savannah Setten. W klipie obserwujemy młodą parę, która doświadcza złożonej natury miłości oraz emocjonalnej bliskości.

Jak mówi Jacob Banks: – Ta piosenka, jak i cały album „As I Am” Alicii Keys, dotrzymywały mi towarzystwa przez pierwsze lata studiów. Cover „Like You’ll Never See Me Again” nagrałem jakieś 3 lata temu z moim przyjacielem, który tworzy pod pseudonimem Sillkey. Zawsze kochałem tę piosenkę. Biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie oraz to, że niedawno doświadczyłem dużej straty w życiu, ten utwór wracał do mnie nieustannie. Być może okaże się, że znajdziecie w nim ukojenie, podobnie jak ja.

W 2018 ukazał się debiutancki album Jacoba, „Village”. Krążek, który zawierał single „Be Good To Me” ft. Seinabo Sey, „Love Ain’t Enough”, „Chainsmoking”, „Uknown (To You)” i „Slow Up”, spotkał się z niezmiernie ciepłym przyjęciem krytyki i słuchaczy. YouTube zaprosiło Banksa do serii Artist on the Rise. Wokalista wystąpił m.in. w „Jimmy Kimmel Live!” czy „Later… with Jools Holland”. Polscy fani mogli obejrzeć artystę na żywo podczas Salt Wave Festival w 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!