Sarah Jarosz z odą do dzieciństwa w Teksasie

Sarah Jarosz prezentuje nowy utwór „Orange and Blue”, odę do swojego małomiasteczkowego dzieciństwa w Teksasie.

Wielokrotna laureatka Grammy, Sarah Jarosz, wydaje singiel „Orange and Blue” ze swojego nowego albumu „World On The Ground”, który będzie miał swoją premierę 5 czerwca w Rounder Records. Jarosz napisała utwór wspólnie z producentem Johnem Leventhalem (Rosanne Cash, Elvis Costello). Duet ten zdobył wspólnie osiem nagród Grammy. Tak jak większość materiału na „World On The Ground”, nowa piosenka ukazuje mieszkańców małego miasteczka rozdartych między pragnieniem wyrwania się z niego, a bezpieczeństwem domowego schronienia.
 
„Orange and Blue” to osobista refleksja artystki nad rodzinnym domem położonym na porośniętym drzewami brzegu Cypress Creek w Wimberley w Teksasie. Ogromna dbałość o detal w tekście i oszczędne, eleganckie aranżacje sprawiają, że „Orange and Blue” jest idealnym przykładem kunsztu pisania piosenek rodem z Teksasu.
 

Pierwszy singiel płyty „World On The Ground”, „Johnny”, ukazał się w ubiegłym miesiącu i został wysoko oceniony przez magazyn „Rolling Stone” jako „ukazujący wewnętrzną walkę przeciwstawnych sił: zamiłowania do włóczęgi i pozostawania w miejscu, wolności i stabilizacji”. Inne media zachwycające się piosenką to blog Brooklyn Vegan, który nazywa ją „uroczym połączeniem poetyckiego popu z folkiem” czy magazyn „Paste”, który wybrał singiel na piosenkę tygodnia.

Sarah Jarosz jest trzykrotną laureatką nagrody Grammy jako solowa artystka i członkini grupy I’m With Her. 28-letnia multi-instrumentalistka została po raz pierwszy nominowana do Grammy w wieku 18 lat za swój debiut w 2009 roku. Od tego czasu wydała trzy solowe albumy, w tym ostatni „Undercurrent” w 2016 roku.  
Sarah Jarosz – „World On The Ground” – lista utworów:
1. Eve
2. Pay It No Mind
3. Hometown
4. Johnny
5. Orange and Blue
6. I’ll Be Gone
7. Maggie
8. What Do I Do
9. Empty Square
10. Little Satchel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!