Koncert online Natalii Przybysz Dla Was GraMy

Mamy wielką przyjemność poinformować, że kolejną Artystką którą zaprezentuje się w ramach cyklu koncertów „dla WAS graMY” będzie Natalia Przybysz!
Natalia to wyjątkowa osobowość na naszej scenie muzycznej – wokalistka oraz autorka tekstów – Artystka, która przez cały czas rozwija się, tworząc wyjątkowe albumy i single. Podczas koncertu usłyszycie utwory z albumu „Jak Malować Ogień” oraz piosenki z poprzednich płyt, zaśpiewane i zagrane w wyjątkowych, kameralnych okolicznościach.

Natalia Przybysz – wokal,
Jurek Zagórski – gitara,
Mateusz Waśkiewicz – gitara,
Pat Stawiński – bas,
Kuba Staruszkiewicz – perkusja.

Jak piszą organizatorzy:
Na tę okazję zapraszamy Was do mieszkania, w którym powodowani koniecznością chwili zaczęliśmy organizować koncerty. Chcielibyśmy żebyście mogli zobaczyć i usłyszeć Artystę w innych warunkach. Będzie kameralnie i nastrojowo. Zarezerwujcie czas, zajmijcie wygodne miejsce i oczywiście zaproście domowników.
Aha! Jeśli możecie podłączcie głośnik lub system hi-fi.
Koncert będzie transmitowany w jakości full HD.

Po koncercie zapraszamy na „Backstage” z Natalią. Ze względu na kameralny charakter spotkania liczba miejsc będzie ograniczona.

Razem wspieramy naszych bohaterów. Kupując bilet wspierasz polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19. 10% zysku z koncertu przekazujemy na ten ważny cel.

Bilety: 30 zł
Backstage: 100 zł

bilety: www.dlawasgramy.pl
wydarzenie fb: https://www.facebook.com/events/947816808984706/

Piątek 19 czerwca, godz. 21.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *