HAIM z utworem „Don’t Wanna”

Kalifornijskie trio HAIM prezentuje „Don’t Wanna” – nową zapowiedź nadchodzącego albumu „Women In Music Pt. III”. Radosny, ale i delikatny kawałek, który po raz kolejny pokazuje, jak siostry potrafią wzbudzić nadzieję i optymizm, nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach: „I don’t wanna give up on you… I don’t wanna have to”.

Alana, Danielle i Este napisały „Don’t Wanna” wspólnie z Rostamem Batmanglij (Charli XCX, Solange, Frank Ocean), a za produkcję odpowiadają Danielle, Rostam i Ariel Rechtshaid (Adele, Blood Orange, Vampire Weekend). „Kawałek po prostu z nas wypłynął. Jest seksowny, flirtujący i pełen nadziei” – komentuje zespół.
 

„Don’t Wanna” to już szósty utwór, którym HAIM zapowiada „Women In Music Pt. III”. Premiera płyty zaplanowana jest na 26 czerwca. Na krążek trafią także single „Summer Girl”, „Now I’m In It”, „Hallelujah”, „The Steps” i „I Know Alone”.
 
Po premierze „I Know Alone” HAIM zorganizowały wirtualną naukę tańca. Zapisy i więcej informacji pod adresem haim.lnk.to/DanceClassSo
 
„Women In Music Pt. III” to następca „Something To Tell You” z 2017 roku. Album zadebiutował na 2. miejscu listy sprzedaży UK i 7. pozycji Billboard 200.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!