Within Temptation udostępnił nowy teledysk !

Zespół Within Temptation opublikował właśnie video do swojego najnowszego utworu “Entertain You”. Piosenka ta znalazła się na pierwszej pozycji listy Billboard Mainstream Rock Indicator Chart w kategorii “Most Added Songs” oraz zadebiutowała na Top 50 amerykańskich list Mainstream Rock Charts w ciągu pierwszego tygodnia od wydania. Dziś holenderska grupa zaskoczyła surowym teledyskiem do swojego nowego utworu.
 
Sharon den Adel: “ Ostatecznie każdy będzie miał swój pomysł na temat tego, o czym jest ta piosenka i video. Nas zainspirowało to, w jaki sposób traktujemy pewną grupę ludzi, która nie pasuje do naszego społeczeństwa i że zawsze odczuwamy potrzebę podkreślenia tego, jak bardzo ta grupa nie jest dopasowana – abyśmy sami mogli się dobrze poczuć. Zaczynamy ich wyróżniać i osaczać na różne sposoby. Obecnie naszą pierwszą reakcją na wypadek nie jest pomoc potrzebującej osobie, a sfilmowanie tego zdarzenia.”
 
“Oni nie są tutaj obecni dla naszej rozrywki. Nadszedł czas na nieco więcej autorefleksji i na to, by zadać sobie pytanie, dlaczego to robimy oraz jakie będzie to miało konsekwencje dla innych. Mam nadzieję, że świadomość jest krokiem naprzód w kierunku zmiany” – mówi den Adel.
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *