„Śpiewajmy razem” – wyjątkowa składanka dostępna wyłącznie w sieci sklepów Biedronka

Do sieci sklepów Biedronka trafi składanka „Śpiewajmy razem” zawierająca największe hity młodych gwiazd w wersjach studyjnych oraz karaoke. Na wydawnictwie znajdziemy również premierowy, niewydany nigdzie wcześniej singiel Viki Gabor „Still Standing”!

Wydawnictwo „Śpiewajmy razem” w cenie 9,99 PLN trafi do ponad 3000 sklepów sieci Biedronka i będzie dostępne od 25 maja do 6 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Część dochodu ze sprzedaży płyty zostanie przekazana fundacji Siepomaga z przeznaczeniem na wsparcie szpitali w okresie walki z koronawirusem.
Na składankę, przygotowaną przez Universal Music Polska we współpracy z Rzecznikiem Praw Dziecka Mikołajem Pawlakiem, trafiły największe hity młodych gwiazd: Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej, Viki Gabor, 4Dreamers i Marcina Maciejczaka. Nie lada gratką jest zupełnie premierowa, niewydana nigdzie wcześniej piosenka Viki Gabor „Still Standing”. Pełna tracklista poniżej.
 
Wydawnictwo „Śpiewajmy razem” to kontynuacja akcji koncertów i live’ów na Instagramie, które młode gwiazdy Universal Music Polska przygotowały przy wsparciu Rzecznika Praw Dziecka.
 
– Współpraca Universal Music Polska z siecią Biedronka i Rzecznikiem Praw Dziecka dowodzi, że nawet w tak nietypowym i trudnym okresie warto poszukiwać niestandardowych rozwiązań i tworzyć nowe produkty. Składanka „Śpiewajmy razem” świetnie wpisuje się w aktualne trendy, umożliwiając bezpieczną, domową rozrywkę przy muzyce ulubionych wykonawców. Jednocześnie jej zakup wspiera cel charytatywny, pozwalając nabywcom na włączenie się w walkę z koronawirusem – komentuje Maciej Kutak – CEO Universal Music Polska.
 
– Nasza wspólna akcja Domowe Granie pomogła tysiącom dzieci ciekawie i pożytecznie spędzić czas. Była zabawa i nauka o prawach dziecka. Ogromnie się cieszę, że akcja ma swój kolejny mocny akcent. To wspaniała płyta naładowana pięknymi piosenkami i pozytywną energią. Każdy, kto będzie ją miał, pomoże dzieciom w szpitalach – zachęca Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.
 
– Płyta „Śpiewajmy razem” to kolejne działanie sieci Biedronka, które ma na celu pomoc w walce ze skutkami pandemii. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły działań, które mogą temu służyć. Biedronka zorganizowała już specjalne programy wsparcia dla seniorów i małych polskich przedsiębiorców. Dla naszych klientów „Śpiewajmy razem” ma jeszcze jedną zaletę: to propozycja sympatycznej rodzinnej rozrywki, tak cennej w tym trudnym czasie – mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji w sieci Biedronka.
 
„Śpiewajmy razem” – lista utworów:  
1. VIKI GABOR – GETAWAY
2. ROKSANA WĘGIEL – DOBRZEJ JEST JAK JEST
3. ZUZA JABŁOŃSKA – WISŁA
4. MARCIN MACIEJCZAK – JAK GDYBY NIC
5. 4DREAMERS – INAPROPRO
6. VIKI GABOR – GETAWAY (KARAOKE)
7. ROKSANA WĘGIEL – DOBRZEJ JEST JAK JEST (KARAOKE)
8. ZUZA JABŁOŃSKA – WISŁA (KARAOKE)
9. MARCIN MACIEJCZAK – JAK GDYBY NIC (KARAOKE)
10. 4DREAMERS – INAPROPRO (KARAOKE)
BONUS:
11. VIKI GABOR – STILL STANDING
 
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/263731/f0f0e8bfa6c8a34388fb0494da90440a.jpg

4 thoughts on “„Śpiewajmy razem” – wyjątkowa składanka dostępna wyłącznie w sieci sklepów Biedronka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *