Dzisiaj rusza sprzedaż biletów na Orange Warsaw Festival 2021

Brockhampton i Tyler, The Creator pojawią się na Orange Warsaw Festival 2021!

W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także na podstawie obowiązujących decyzji administracyjnych władz, uprzejmie informujemy, że Orange Warsaw Festival odbędzie się w nowej dacie – nowe daty festiwalu to 4 i 5 czerwca 2021! 

Sprzedaż biletów na Orange Warsaw Festival 2021 rozpocznie się 1 czerwca br. od puli Regular Tickets w cenie 469 zł (karnet dwudniowy) oraz 309 zł (bilet jednodniowy).

 

Bilety i karnety dostępne będą także z 15% rabatem dla klientów Orange.

Na Orange Warsaw Festival 2021 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów oraz karnetów z puli Early Bird Tickets. Start sprzedaży rozpocznie się z poziomu Regular Tickets.

Orange Warsaw Festival bilety

TWÓJ BILET NA OWF 2020 ZACHOWUJE WAŻNOŚĆ!

Zachowując swój bilet na OWF 2020 zyskujesz gwarancję udziału w festiwalu w 2021 roku w najlepszej cenie.

W ten sposób wspierasz również artystów i cały świat muzyczny w czasach pandemii.

 

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w nowej dacie festiwalu, nic straconego!

MOŻESZ TEŻ ZAMIENIĆ SWÓJ BILET NA VOUCHER I ZYSKAĆ DODATKOWE KORZYŚCI!

Czekają na Ciebie wyjątkowe koncerty, festiwale i widowiska organizowane przez Alter Art. Jako posiadacz vouchera zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w ramach specjalnej przedsprzedaży na wydarzenia organizowane przez Alter Art w 2021 roku.

 

Z uwagi na wyjątkową sytuację epidemiologiczną prosimy o cierpliwość – wkrótce skontaktujemy się mailowo z każdą osobą, która zakupiła bilety za pośrednictwem naszego serwisu. Bilety zakupione w stacjonarnych punktach sprzedaży również zachowują ważność na nowy termin festiwalu.

 

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, przysługuje Ci prawo ubiegania się o zwrot środków. Zwrot nastąpi w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy. Ze względu na wyjątkową sytuację epidemiologiczną, bardzo prosimy o wyrozumiałość i oczekiwanie na nasz kontakt mailowy. 

Orange Warsaw Festival 2021 line up i artyści

Orange Warsaw Festival 2021: 4-5 czerwca, Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

Brockhampton i Tyler, The Creator otwierają line-up Orange Warsaw Festival 2021! 

Duża część tegorocznego programu powróci w przyszłym roku, a do tego pojawi się sporo nowych artystów – stay tuned! Jesteśmy przekonani, że po tym trudnym czasie, pełnym dystansu i izolacji, w przyszłym roku spotkamy się wszyscy z jeszcze większą energią! Już dzisiaj zapewniamy – to będzie fantastyczna edycja festiwalu!

Uwaga: Rekomendujemy zakup biletów tylko w oficjalnych źródłach sprzedaży! Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem.

Przypominamy, że treści zakupionych biletów nie należy udostępniać osobom postronnym, a w szczególności kodu kreskowego zamieszczonego na bilecie, w tym w sposób który umożliwiałby jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie.

Organizator: Alter Art

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *