Ciryam przedstawia szczegóły nowej płyty

We wrześniu nowa płyta Ciryam w czerwcu premiera singla.
 
Uznana krośnieńska grupa Ciryam szykuje się do wydania nowego krążka.Piąty oficjalny album w historii grupy po wydanym w roku 2016 “Desires” zostanie zaprezentowany we wrześniu tego roku.
 
Muzycy Ciryam kazali czekać na niego aż cztery lata, ale jak zapowiadają będzie to zupełnie nowa odsłona tej ugruntowanej już kapeli. Przypominamy, Ciryam ma na koncie wydany w wersji polskiej i angielskiej singiel “Modlitwa/The Preyer” albumy “Szepty Dusz” i ” W sercu Kamienia” wydane przez Lynx Music, wydawnictwo “Metalmania 2007” zrealizowane dla Metal Mind Productions oraz albumy “Człowiek motyl” i wspomniany “Desires” wydane przez wydawnictwa Fonografika i Inverse Music Group.
 
Na koniec czerwca grupa Ciryam zapowiada premierę singla, który będzie promował nowy krążek. Szykowane są również inne działania promocyjne.Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to już we wrześniu należy spodziewać się również startu koncertów z materiałem z najnowszej płyty.
 
W oczekiwaniu na premierę singla możemy zdradzić, że płyta będzie w całości po polsku. Będziemy informować na bieżąco o postępach nad pracami na nowym krążkiem zespołu Ciryam, objęliśmy bowiem nowe dzieło zespołu naszym patronatem. Wkrótce poinformujemy od dacie premiery singla. 

 

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *