Wielkie otwarcie! Odkryj letnie oblicze Klubu Stodoła

“Kiedy życie daje cytrynę ?, my robimy z niej lemoniadę ?, a także ekstremalnie orzeźwiające koktajle, letnie drinki, przekąski oraz pełne pysznych składników kanapki! Wszystko to, wraz z bogatą ofertą zimnych piw ? i napojów wysokoprocentowych od 12 czerwca czekać będzie na Was w letniej odsłonie Klubu Stodoła, przy ul. Batorego 10! ??

⚡ Do Waszej dyspozycji udostępnimy aż trzy przestrzenie – kameralny #BackstageBar, tropikalne i imprezowe #Patio oraz #StrefaAkustik, w której nie zabraknie elementów dobrze znanych Wam z akustycznych koncertów Kultu. ?

? I choć, z oczywistych powodów, nie możemy Was jeszcze zaprosić do udziału w koncertach dla pełnej sali ?, pracujemy nad ofertą letnich wydarzeń kulturalnych, które urozmaicą czas oczekiwania na powrót muzycznej normalności! ? Wśród nich m.in. muzyka na żywo, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, pokazy filmów. O szczegółach nadchodzących wydarzeń będziemy Was informować na bieżąco! ?

? Dbając o Wasze i nasze bezpieczeństwo, Klub będzie funkcjonował w oparciu o bieżące normy prawne. Zadbamy o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. ?

⏰ Wielkie otwarcie letniej odsłony Stodoły już 12 czerwca (piątek), o godz. 16:00! Na wszystkich Gości tego dnia czekać będzie powitalna niespodzianka, a klub będzie czynny do ostatniego Klienta!???

Serdecznie zapraszamy! ??

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *