Koncert zespołu Alter Bridge odwołany!

Z przykrością informujemy, że koncert ALTER BRIDGE, który miał odbyć się 30 czerwca w Katowicach (MCK), nie dojdzie do skutku. Zespół odwołał również całą letnią trasę koncertową, a z oficjalnym oświadczeniem formacji można zapoznać się na stronie grupy (https://www.facebook.com/alterbridge/).

Bilety zwracać można w punktach sprzedaży, w których zostały zakupione.

Bądźcie czujni i obserwujcie nasze strony, ponieważ pracujemy nad tym, by przy nowej odsłonie trasy zespołu jak najszybciej powrócił on do Polski. 

Jednocześnie zachęcamy Was gorąco do zapoznania się z naszą ofertą koncertową oraz do zakupu biletów na inne nasze wydarzenia: https://shop.metalmind.com.pl/bilety_22,pl.html

Dbajcie o siebie i swoich bliskich, abyśmy mogli wkrótce wszyscy spotkać się na koncertach.

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *