ACUTE MIND powraca z nową płytą!

Lubelski prog-rockowy zespół ACUTE MIND powraca z nową płytą! Album zatytułowany „Under The Empty Sky” zostanie wydany przez poznańską wytwórnię OSKAR.


Od premiery debiutanckiej płyty minęła już dekada i muzycy postanowili ponownie spotkać się, aby w nieco odmienionym składzie zaaranżować i zarejestrować swoje pomysły, które powstawały przez ostatnich kilka lat. Efektem tej pracy jest druga płyta w dorobku zespołu zatytułowana „Under The Empty Sky”. Album zawiera 9 niesztampowych kompozycji, stylistycznie utrzymanych w nurcie prog-rocka i prog-metalu. Autorem większości utworów jest basista i założyciel zespołu Arkadiusz Piskorek, a całość nagrań zrealizowana została w MajArt Studio pod czujnym okiem gitarzysty i wokalisty zespołu, Marka Majewskiego.

Utworem promującym album jest tytułowy “Under The Empty Sky”, do którego klip tekstowy można oglądać na YouTube’owym kanale zespołu:

Premiera nowego krążka zaplanowana jest na 3 lipca 2020. Data ta nie jest przypadkowa, bo w tym czasie odbyć miał się 14 Festiwal Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego. Z wiadomych przyczyn wydarzenie zostało przełożone, a dzień ukazania się płyty jest ukłonem zespołu w stronę wszystkich fanów, którzy planowali pojawić się na festiwalu.

Zamówienia na płytę można składać na stronie oficjalnego dystrybutora pod adresem:
https://independentmusicmarket.com/…/1626-acute-mind-under-…

Obraz może zawierać: niebo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *