Już za 10 dni premiera nowej pieśni i teledysku projektu Wilczełyko !!!

Wyjątkowe muzyczne spotkanie trwa. Druga część tryptyku zostanie odsłonięta w Noc Świętojańską 23-24.06. Wcześniej udostępnimy obraz Iwony Koźlarzewskiej ilustrujący drugą pieśń. 
 
Jej tytuł brzmi “Cokolwiek w świecie jest…”. Noc Świętojańska jest nierozerwalnie związana z Nocą Kupały, którą w tym roku świętujemy 20.06.
 
Ogień, miłość, życie, szczodrość przyrody, Słońce, Księżyc, lato – to wszystko warto celebrować, niezależnie od tego komu lub czemu przypisujemy zasługę Stworzenia.
 
Więcej na Facebooku:
 
Bądźcie zdrowi i przekazujcie informację o nas dalej!
 
—-
 
W projekcie „Wilczełyko” udział biorą:

Błażej Grygiel – pomysłodawca, producent muzyczny i autor aranżacji. Na scenie alternatywnej obecny od dwudziestu lat, w zespołach takich jak Exlibris, Joy Machine i Hellectricity. Obecnie w szeregach Crystal Viper regularnie koncertuje na terenie całej Europy.

Anna Osmakowicz – wokalistka i trenerka wokalna, która oprócz nieskończonych pokładów entuzjazmu i ciepła wniosła do projektu ponad 30 lat doświadczenia na scenach Polski, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Rosji, Azerbejdżanu, Japonii, Chin, Grecji, Węgier, Brazylii i Izraela.

Marta Różańska – śpiewa utwory popowe i ludowe, gra na gitarze. Uczestniczy w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Kuba Lachowski – zafascynowany ludową muzyką Polski i Rosji. Jego talent doceniono między innymi na scenach Warszawy, Sankt Petersburga, Kaliningradu i Moskwy. W tym roku opublikował solowy utwór „Bez cienia Twojej szansy”.

Oprawę graficzną przygotowuje Iwona „Evil Yvonne” Koźlarzewska, artystka tatuażu znana w całej Europie z wyjątkowego łączenia stylu neotradycyjnego z wpływami estetyki słowiańskiej.
 
Patronami projektu są:
Strefa Music Art – https://strefamusicart.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!