Leepeck (feat. Anita Lipnicka) – Na Mnie Już Czas

“Na mnie już czas” to piosenka o pragnieniu wolności, doświadczania, odczuwania. Ale również o tym, że każdy z nas ma jasną i ciemną stronę. Możemy kochać i nienawidzić jednocześnie. Bać się ale stawiać czoła przeciwnościom i iść do przodu. Jak ludzie, którzy zdobywali niedostępne szczyty i byli gotowi zapłacić za to najwyższą cenę. Żeby poczuć, że żyją. Gdzieś na przełęczy promienie słońca budziły ich do drogi a w głowie pojawiała się myśl: “Na mnie już czas”… I wtedy przychodził spokój. Tak ja odbieram ten utwór ale mam nadzieję, że każdy przeżyje go na swój sposób.

Leepeck (Piotr Lipka) warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów.

Laureat Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love oraz występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu  innych polskich i zagranicznych scenach.

28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem „BORDERLINE” . Zapowiedzią płyty były trzy, bardzo dobrze przyjęte klipy do utworów: „One Step Down”, „All This Time” i „No One Knows”.

Obecnie Leepeck kończy pracę nad kolejnym albumem z polskimi tekstami, którego premiera zaplanowane jest w listopadzie 2020!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *