Gorgonzolla prezentuje trzeci singiel z albumu ”Konsumpcja” Do sieci trafił klip do utworu ‘Zagubieni”

Po trzech latach od premiery debiutanckiego albumu ‘Eksploatowani’, zespół Gorgonzolla powróciła z albumem ”Konsumpcja”. Krążek promowany dotąd singlami ”Konsumpcja” i ”Czołgi”, doczekał się trzeciego singla. Tym razem, w formie teledysku został przedstawiony utwór ”Zagubieni”.

Album ”Konsumpcja”, to drugi krążek warszawskiego zespołu Gorgonzolla, który promowany był dotąd dwoma singlami – tytułowym ”Konsumpcja” oraz ”Czołgi”. Teraz do grona singli dołącza utwór ”Zagubieni”, który doczekał się specjalnego klipu.

Teledysk powstał na koncertach zespołu, które promowały w jesień i zimę drugi krążek. Montażem obrazu zajął się przyjaciel zespołu, Michał Broś, który od kilku lat jest z grupą na praktycznie każdym koncercie.

Jak mówi zespół:

Współpraca z Michałem to czysta przyjemność, tym bardziej, że doskonale się rozumiemy. To właśnie Michał zarejestrował nasz pierwszy występ na Woodstocku (obecnie Pol’and’Rock Festival) i cały czas rejestruje dla nas poszczególne koncertówki. Michał to nasz przyjaciel, dlatego też logiczne było, że razem zrealizujemy jakiś teledysk. Padło na numer ”Zagubieni”, który wpasował się w obecną rzeczywistość przekazem. Sam klip to też piękne upamiętnienie koncertów jesienno/zimowych, a przy okazji taki prezent dla wszystkich, którzy tęsknią za koncertami.

 

Zespół zapowiada tym klipem również, specjalny koncert, który odbędzie się na Letniej Scenie Voodoo w Warszawie:

Zapraszamy wszystkich 31 lipca, bilety są już dostępne w przedsprzedaży, jednak warto się pospieszyć. Mamy tylko 150 wejściówek, z racji nowych zasad sanitarnych. Podczas tego wydarzenie zagramy numer z naszego trzeciego krążka, nad którym obecnie pracujemy. Także szykuje się mała premiera.

Link do wydarzenia koncertowego:

https://www.facebook.com/events/867629203748559/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!