MUSHROOMHEAD ujawnia materiał zza kulis z planu teledysku do utworu “Seen It All” !

Zespół MUSHROOMHEAD powrócił w niesamowitym stylu, właśnie ukazał się najnowszy, ósmy już w dorobku pełnowymiarowy krążek kapeli, “A Wonderful Life”.  Na albumie wydanym nakładem Napalm Records, formacja wzmacnia swoje charakterystyczne brzmienie i jednocześnie wchodzi w nową dla siebie erę. 

Dziś, po wydaniu postapokaliptycznego teledysku do utworu “The Heresy” oraz klipu do pierwszego singla z płyty, “Seen It All”, który obejrzano już ponad 1,3mln razy, Mushroomhead ujawnia specjalną prezentację dla swoich oddanych fanów. Skinny, perkusista formacji stworzył specjalny filmik, który pokazuje zespół i ekipę przy pracy nad klipem do utworu “Seen It All”.

Płytę, która dostępna jest w kilku atrakcyjnych formatach (szczegóły tutaj), charakteryzuje wyrazista produkcja, za którą odpowiedzialny jest bębniarz formacji, Skinny, a nad miksem całości czuwał Matt Wallace (Faith No More, 3 Doors Down), znany też fanom z płyty “XIII”.

 

Album “A Wonderful Life” otwiera złowieszczy chór w “A Requiem For Tomorrow” i płynnie przechodzi w inspirowany metalem industrialnym rytmiczny cios zestawiony z melodyjnym, syntezatorowym refrenem. Kolejne kompozycje to mocne, wpadające w ucho kawałki jak “Seen It All”  czy zabarwiony politycznie “The Heresy” oraz “Carry On”, w których to kompozycjach w pełni    objawia się nowa wokalistka Ms. Jackie oraz długoletni gardłowy kapeli, J Mann, z dodatkowym wmocnieniem w tej ostatniej kompozycji w osobie wokalisty Mr. Rauckhorsta. Takie utwory jak “What A Shame”, “I Am The One” czy “Madness Within” okażą się prawdziwa gratką dla nowych, jak i zagorzałych fanów Mushroomhead.

“A Wonderful Life” podkreśla pozycję zespołu na scenie muzycznej, jako jednej z najbardziej konsekwentnych grup w kategorii cięższego brzmienia.

Lista utworów:
1. A Requiem for Tomorrow
2. Madness Within
3. Seen it All
4. The Heresy
5. What a Shame
6. Pulse
7. Carry On
8. The Time has Come
9. 11th Hour
10. I am the One
11. The Flood
12. Where the End Begins
13. Confutatis
14. To the Front (Bonus Track)
15. Sound of Destruction (Bonus Track)
16. Another Ghost (Bonus Track)
17. Lacrimosa (Bonus Track)
 

“A Wonderful Life” nabyć można w różnych formatach (sprawdź tutaj ) – w tym w wersji cyfrowej, w formacie CD digipak, LP w kolorze czarnym (lub na kolorowym winylu), a także w atrakcyjnych, limitowanach zestawach, które zawierają deskorolki i koszulki w grafiką z płyty. Ponadto cały pierwszy nakład płyty na LP zawiera kartonową maskę Mushroomhead. Wiele formatów dostępnych jest w ograniczonych ilościach, warto więc pośpieszyć się z zamówieniem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!