Spotkanie z Wojtkiem Jabłońskim, Konradem Wantrychem i “Zarazą” w Winylowej (23.06 )

Już we wtorek 23 czerwca zapraszamy do Winylowej na spotkanie z Wojtkiem Jabłońskim, Konradem Wantrychem i najnowszym, już platynowym, albumem„Zaraza”!

Wojtek Jabłoński i Konrad Wantrych to współtwórcy ostatniego solowego albumu Kazika „Zaraza”. Wojtek jest gitarzystą Kultu, muzykiem rockowym, instrumentalistą, kompozytorem i producentem muzycznym. Konrad to klawiszowiec i kompozytor odpowiedzialny za brzmienie instrumentów klawiszowych.
 

Tak Kazik wspomina powstanie „Zarazy”: „28 marca nie mieliśmy nagrane nic, a 29 marca całkowicie niezobowiązująco zaśpiewałem kilkanaście melodii, z pamięci lub zapisanych na telefonie, zaś Wojtek zagrał do nich na perkusji. Potem zrobił instrumentację, a ponieważ jest bardzo zdolny, w 70 procentach trafił w to, co słyszałem w głowie. Poprawiliśmy resztę i Wojtek przez dwa tygodnie zgrywał wszystko z partiami klawiszowymi Konrada Wantrycha – na oryginalnych instrumentach: organach Hammonda z lat 60-tych., fortepianie, pianinie Rhodes”.

Podczas spotkania dopytamy Wojtka i Konrada, jak to wyglądało z ich strony, porozmawiamy o albumie i najbliższych planach.
Spotkanie Poprowadzi Błażej Grygiel ( Strefa Music Art.)
 
 
Zapraszamy serdecznie: 23 CZERWCA, WTOREK, GODZINA 19:00, WINYLOWA!
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!