Atanas Valkov Oktet: Live from the Forest – Koncert prosto z lasu z video mappingiem 3D

Po raz pierwszy w Polsce muzyka płynąca z serca lasu, spektrum instrumentów i ośmiu utalentowanych muzyków, którzy wystąpią pod kierownictwem uznanego kompozytora filmowego, producenta muzycznego i pianisty – Atanasa Valkova. Już 27 czerwca o godzinie 18.00 odbędzie się kolejna odsłona leśnego cyklu Live from the Forest. Koncert można śledzić na żywo na Facebooku i YouTube.

Live from the Forest / Atanas Valkov Oktet to profesjonalnie wyprodukowany koncert z lasu transmitowany na żywo. Scenerią wydarzenia będzie sama natura, a artyści wystąpią w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego im. Czesława Łaszka oraz Rezerwatu Przyrody Świder. Koncert podzielono na dwie części. Pierwsza z nich rozpocznie się przed zachodem słońca, o godzinie 18.00, a druga – o zmierzchu, czyli o godzinie 21.30.

Na potrzeby wydarzenia przygotowana zostanie wielokamerowa realizacja z dźwiękiem jakości studyjnej. Dodatkowo, podczas części wieczornej melomanów czekać będzie także uczta wizualna – doznaniom muzycznym towarzyszyć będzie bowiem video mapping 3D zaplanowany przez Kolor Kolektyw.

Już 27 czerwca w sercu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego zabrzmi prawdziwa leśna muzyka, pełna artystycznych fuzji oraz szalonych improwizacji na pograniczu muzyki klasycznej, elektronicznej, jazzu oraz muzyki etnicznej o słowiańsko-bałkańskich korzeniach.

Pod wodzą kompozytora filmowego, producenta muzycznego i pianisty, Atanasa Valkova, wystąpią utalentowani instrumentaliści i soliści wchodzący w skład OKTET ENSEMBLE. Na leśnej scenie usłyszymy między innymi dźwięki harfy, fortepianu oraz instrumentów perkusyjnych. Wydarzenie będzie można śledzić na żywo na:

facebook.com/atanasvalkovmusic oraz na YouTubie.

Atanas Valkov to polski kompozytor pochodzenia bułgarskiego, pianista, perkusista i producent muzyczny wychowany w Lublinie. Fanom muzyki najbardziej znany jest jako kompozytor muzyki filmowej. W Polsce stworzył m.in. muzykę do filmów „Ostatnia rodzina” i „Deep Love” Jana P. Matuszyńskiego oraz serialu „Belfer” Łukasza Palkowskiego. Jest również twórcą aranżacji i producentem albumu „Transorietnal Orchestra” Kayah, za który otrzymał platynową płytę. We współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA) wyprodukował album „Ambition”.

ATANAS VALKOV OKTET ENSEMBLE wystąpi w składzie:

Atanas Valkov – fortepian, zither, flet tenorowy, elektronika

Jagoda Valkov – instrumenty perkusyjne, wokal

Gwidon Cybulski – wokal, harfy afrykańskie, didgeridoo, gitary

Janek Michalec – trąbka, elektronika, wokal

Daniel Moński – instrumenty perkusyjne, elektronika, wokal

Paweł Zalewski – viola da gamba

Jacek Mazurkiewicz – kontrabas

Andrew Laka – instrumenty perkusyjne, gitara

Koncert można wesprzeć także na zrzutka.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *