Premiera singla Męskie Granie!

Męskie Granie 2020 oficjalnie z singlem. 1 lipca o godz. 19.00 na Facebooku i w serwisie YouTube odbyła się premiera najnowszego utworu promującego imprezę, który wykonała zupełnie nowa Męskie Granie Orkiestra. Kto wziął udział w projekcie? Zobacz klip poniżej!

– Ze względu na koronawirusa nie mogliśmy zorganizować 11. edycji Męskiego Grania tak, jak byśmy chcieli – mówiła przed premierą klipu Dorota Nowakowska, kierownik marki Żywiec. – Wiemy jednak, że tysiące fanów co roku czekają na singiel wykonywany przez Męskie Granie Orkiestra, dlatego uznaliśmy, że nie możemy zrezygnować z tego elementu – dodała Nowakowska.

W środę, 1 lipca, o godz. 19.00 na Facebooku i YouTube odbyła się prezentacja nowego utworu Męskie Granie 2020, który przygotowali Błażej Król, Igor “Igo” Walaszek oraz Daria Zawiałow. Klip do zobaczenia poniżej:

Przypomnijmy, że do tej pory hymny trasy Męskie Granie wykonywali m.in.: Dawid Podsiadło, Wojciech Waglewski, Katarzyna Nosowska, O.S.T.R., Brodka, Tomasz Organek oraz Krzysztof Zalewski.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!