266 muzyków w 35 krajach wspólnie wykonuje „In the End” Linkin Park

W związku z trzecią rocznicą śmierci Chestera Benningtona, która zbliża się 20 lipca, grupa fanów Linkin Park – a dokładnie 266 z nich, obejmująca 35 krajów na całym świecie – współpracowała przy wersji „kwarantanna mob” jednego z zespołów najbardziej znane hity „In the End”.

Rocknmob , kanał YouTube poświęcony właśnie takiej współpracy, zorganizowany wysiłek, który został nakręcony w maju, zredagowany w ciągu kilku tygodni od tego czasu (wyobrażam sobie, że to całkiem spore zadanie!) I zawiera imponujący asortyment różnych instrumentów i głosów. Opis filmu brzmi:

„Rok 2020 przyniósł nam wiele wyzwań, ale nie powstrzymały nas przed rockmmobingiem! Tym razem 266 muzyków, 35 krajów i prawie każdy kontynent (oprócz Antarktydy – szkoda!) Zjednoczyło się, by wykonać jednej z charakterystycznych piosenek Linkin Park – „In the End”. Wszyscy muzycy nagrali ponad 300 filmów podczas kwarantanny w swoich krajach, aby pomóc nam zorganizować pierwszy w historii międzynarodowy rocknmob! ”

Jako ktoś, kto nigdy nie był wielkim fanem LP, muszę przyznać, że jest to imponujący wysiłek; Mam dreszcze! Sprawdź to poniżej. Rocknmob nagrał także utwór „ Numb ” Linkin Park dwa lata temu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *