ATERRA i Przyjaciele, 18 lipca w Chacie Trapera

Na 18 lipca planowany jest plenerowy koncert  pt. „ATERRA i Przyjaciele”. Impreza odbędzie się w Warszawie w magicznym miejscu nad Wisłą zwanym Chatą Trapera. Początek koncertu godz. 17.30. Wstęp WOLNY!

ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso(wokal, gitara), Tiger(gitara), Jaga(bas), Bart X(sampler, wokal), Twardy(perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, ACID DRINKERS, MATERIA, ILLUSION, QUO VADIS, LADY PANK, LAO CHE, CORRUPTION, THE SIXPOUNDER, COCHISE, SIQ, WŁOCHATY oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u -M.O.D. Grupa właśnie nagrała drugą płytę pt.”Utopia” i materiałem z niej chętnie Was poczęstuje!

Subterfuge to zespół, którego muzykę można najogólniej określić jako metal progresywny, jednak w twórczości grupy pojawiają się wpływy takich podgatunków jak Heavy, Power, Death Metal, a nawet muzyka oparta na dźwiękach skrzypiec czy saksofonu. Główna idea Subterfuge to tworzenie albumów koncepcyjnych opowiadających historię, która w połączeniu z niezwykle ekspresywną muzyką stanowi podróż do innego świata. W tym przypadku muzyka jest środkiem wyrazu, który ma za zadanie podkreślać różne momenty opowiadanej historii – stąd w twórczości grupy znaleźć można tak wiele rozmaitych wpływów i podgatunków. Subterfuge to idealne połączenie chwytliwych melodii z metalową agresją, co – wraz z energią członków zespołu – stanowi widowiskowe show.

Rascal to młody zespół Speedmetalowy z Warszawy. Ich materiał to przede wszystkim gitarowe harmonie, melodyjne solówki, ostre wysokie wokale i szybkie oldschoolowe riffy inspirowane zarówno klasycznym heavy czy thrashem jak i nową falą speed metalu. Mają na koncie parę udanych koncertów w Warszawie, Częstochowie, Lublinie i Ostrowcu, niedawno wydali ciepło przyjęty singiel “Kingdom of Misery”, oraz w planach mają nagranie swojej pierwszej EPki.

Od Stycznia to zespół muzyczny, tworzący utwory w konwencji szeroko rozumianej muzyki rockowej — są gitary, jest perkusja, ale również klawisze, a nawet harmonijka ustna. Piosenki w języku polskim opowiadają o zwykłych problemach życia codziennego i uniwersalnych uczuciach takich jak nadzieja, czy zwątpienie. W maju ukazała się debiutancka płyta pt. “Każdy By Tak Chciał” z siedmioma szlagierami. W skład zespołu wchodzą Przemek Narewski, Ariel Gołębiowski oraz Adam Frąckowiak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!