Cyrk Deriglasoff i Black River wystąpią live na Najpiękniejszej Domówce Świata

W tym roku publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata nie będzie miała okazji spotkać się na kostrzyńskim polu. Zamiast tego, wszyscy festiwalowicze będą mogli wziąć udział w wyjątkowej, internetowej edycji Pol’and’Rock Festival 2020. Podczas programu Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił dwie ostatnie kapele, które zagrają na Najpiękniejszej Domówce Świata, tym samym zamykając line-up tegorocznego internetowego oblicza Pol’and’Rock Festival.


Muzyczne salto mortale na Pol’and’Rock Festival Online
 
“Źli chłopcy śpiewający słodkie melodie” – tak mówią o sobie członkowie trupy muzycznego Cyrku Deriglasoff. Artyści grający żywiołowego punka przyprawionego sporą porcją ulicznego folku wystąpią na Najpiękniejszej Domówce Świata.
 
Po latach eksperymentowania z mocniejszym, rockowym brzmieniem, Deriglasoff wraca do korzeni swoich muzycznych inspiracji, czyli do bardziej melodyjnego, energicznego brzmienia. Deriglasoff odwołuje się do grania w punkowym stylu, do którego dodaje elementy żywiołowego ulicznego folka. W twórczości zespołu ważną rolę odgrywają teksty piosenek – żartobliwe, zabawne i często kpiące. Cyrk Deriglasoff to prekursorzy nowego, autorskiego gatunku muzycznego, nazwanego przez lidera kapeli “wodewil punkiem”
 
Koncert muzycznej trupy cyrkowej pod wodzą Olafa Deriglasoffa, podobnie jak występy innych muzyków i spotkania z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych będą transmitowane na żywo ze studia w Warszawie, między innymi na profilu Pol’and’Rock Festival na Facebooku oraz na kanale KręciołaTV na YouTube.
 

 
Ciężkie granie spod znaku Black River na Pol’and’Rock Online
 
Behemoth, Dimmu Borgir, Rootwater, Geisha Goner, HUNTER, Vesania czy Neolithic – muzycy znani właśnie z tych formacji tworzą Black River, czyli jedną z najciekawszych polskich kapel z nurtu ciężkiego grania
 
Zespół, który przez wielu uznawany jest za super grupę, czyli kapelę złożoną z wybitnych muzyków tworzących inne formacje, gra brutalną, szybką odmianę stoner metalu. Ta odmiana ciężkiego grania charakteryzuje się spowolnionym tempem i melodyjnymi wstawkami przywodzącymi na myśl rock psychodeliczny. Black River opiera swoje brzmienie na twardych basach, ciężkich riffach i charakterystycznym, niskim głosie wokalisty, Macieja Taffa.

W tym roku Black River zagrają live z festiwalowego studia w Warszawie. Koncerty i spotkania transmitowane będą, między innymi, na profilu Pol’and’Rock Festival na Facebooku i na kanale Kręcioła.TV na YouTube.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *