Summer Fog Festival potwierdzony! Poznaliśmy pierwszą gwiazdę i ceny biletów!

Jeden z najciekawszych festiwali muzycznych w Polsce potwierdzony! Summer Fog Festival odbędzie się 12 września 2020 roku w warszawskiej Progresji. Gwiazdą wieczoru będzie niekwestionowany król bębnów Carl Palmer! Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl

12 września w stołecznym klubie Progresja odbędzie się druga edycja Summer Fog Festival. Po długiej walce z koronawirusem festiwal został uratowany i odbędzie się w planowanym terminie. Gwiazdą, która zaświeci najjaśniej będzie Carl Palmer, legenda progrockowej sceny muzycznej, znany z takich grup jak Emerson oraz Lake & Palmer. Szeroka publiczność rozpozna tego nietuzinkowego pałkera, już po pierwszy taktach „Heat of the Moment”!

„Długo walczyliśmy o to, by ten festiwal się odbył tego roku! Z dumą mogę powiedzieć – zrealizowaliśmy zadanie! Już teraz gwarantujemy, że wydarzenie odbędzie się zgodnie ze wszystkimi zasadami sanitarnymi i będzie w 100% bezpieczne. – komentuje Kamil Kubica, organizator Summer Fog Festival.

Bilety są już w sprzedaży! Wejściówki w cenie 149 PLN można nabywać za pośrednictwem strony ebilet.pl. Cena promocyjna zostanie utrzymana do końca sierpnia. Wstęp na koncert od 1 września będzie droższy o 30 złotych.

Do gwiazdy Summer Fog Festival dołączą kolejni artyści. „Carl Palmer będzie niekwestionowaną gwiazdą tego festiwalu. W najbliższych tygodniach poznamy jeszcze jeden zespół, który dołączy do tego wydarzenia.” – dodaje Kamil Kubica, organizator.

Pierwsza edycja Summer Fog Festival odbyła się 27 lipca 2019 roku w COS Torwar w Warszawie. Na scenie pojawili się wtedy: Amarok, Believe, Soft Machine, David Crossband feat. David Jackson oraz Nick Mason’s Saucerful of Secrets. Szczególnie entuzjastycznie fani oraz krytycy przyjęli występ tego ostatniego. Był to pierwszy koncert legendarnego perkusisty w Polsce. Muzyk Pink Floyd nie krył swojego zadowolenia z pobytu w naszym kraju.

– To był nasz ostatni koncert na trasie. Oczywiście byliśmy odrobinę zmęczeni, ale przyjęcie, jakie otrzymaliśmy w Warszawie dodało nam nowej energii. Publiczność była niesamowita, na żadnym innym koncercie ludzie nie reagowali tako żywiołowo. Nie wiem czemu, ale nasi technicy mieli jakieś obawy przed koncertem w Polsce. Okazało się, że produkcja również stała na najwyższym poziomie. Był to dla nas wszystkich niezwykle udany wieczór i występ. Mam nadzieję, że nikt z fanów również nie wyszedł rozczarowany – powiedział Nick Mason, perkusista Pink Floyd.

Po takiej rekomendacji możemy być jednego pewni. Summer Fog Festival jest jednym z najciekawszych festiwalu w Polsce. 2 edycja odbędzie się już 12 września 2020 roku w klubie Progresja. Bilety w promocyjne cenie można nabywać za pośrednictwem eBilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!