Słuchacze stworzą wakacyjną playlistę Czwórki

Czwórka ma dla swoich słuchaczy nową, wakacyjną zabawę. Tym razem zaprasza do przesyłania propozycji ulubionych piosenek. Stworzona w ten sposób letnia playlista trafi na antenę 26 lipca. Będzie można też jej słuchać na czwórkowym profilu Spotify.

Już od niedzieli, 19 lipca, przez tydzień, na Facebooku i Instagramie Czwórki będzie można zamieszczać swoje propozycje najlepszych wakacyjnych utworów. Redakcja muzyczna stacji zachęca także do uzasadniania swoich wyborów.

Zawsze jesteśmy blisko naszych słuchaczy, chcemy wiedzieć, co lubią, co ich interesuje, czym żyją. To przecież dla nich tworzymy nasz program, dla nich wciąż wymyślamy tematy audycji, ciekawe akcje i konkursy. Dlatego tym razem postanowiliśmy zaprosić ich do wspólnej zabawy w stworzenie idealnej playlisty na wakacje. Sam jestem ciekawy, co z tego wyniknie! – mówi Kamil Jasieński, dziennikarz Czwórki, pomysłodawca akcji.

Finał zabawy nastąpi w niedzielę, 26 lipca – tego dnia na antenie Czwórki usłyszymy, jakie jest wymarzone letnie brzmienie stacji według jej słuchaczy. Playlisty tej będzie można także słuchać na platformie Spotify, na profilu Czwórki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!