ASHENMOON wydaje oficjalny teledysk do utworu „DUSTBOWL”

Nakręcony w środku COVID-19 kryzysu, wideo Dustbowl zabierze Cię w podróż dookoła malowniczego opuszczony Los Angeles podczas izolacji. Członkowie AshenMoon przemierzają opuszczone zabytki, aby znaleźć się na żywo na dachu. Wyjątkowe ujęcie ukazuje niesamowicie puste LA Live i The Staples Center . Przesłaniem tego filmu jest to, że jeśli nie zajmiemy się planetą, nasze miasta staną się śmieciami.

 

Sam utwór, Dustbowl, to kalejdoskopowe spojrzenie na świat zamieszania i podziałów. Przekaz dla jednostek, aby zaufali swojej ścieżce i wyruszyli w głąb siebie, aby oddzielić się od niezrównoważonego klimatu. To ucieczka: „Zamknij oczy, naszą jedyną nadzieją jest dźwięk”.

W AshenMoon występują Garry Beers (basista i członek założyciel INXS , Toby Rand na wokalu ( Juke Kartel, Rock Star: Super Nova ) oraz ceniony gitarzysta i znany kompozytor Jimmy Khoury .

Muzyka AshenMoon jest majestatycznie hymnowa, a jednocześnie pozostaje magnetycznie intymna. Jest pełen haków gotowych na arenę i emanuje potężną rockową mieszanką uczciwości, prawości i tlącej się intensywności. Przyjęli formułę, która łączy klasyczny rock lat 70-tych, nową falę i nowoczesny rock and roll w jedno potężne brzmienie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!