Kiss ogłosił szczegóły przeniesionej na 2021 rok trasy

12 czerwca 2021 roku, Atlas Arena Łódź – to nowa data i nowe miejsce koncertu amerykańskiego zespołu rockowego KISS. Wszystkie dotąd zakupione bilety będą wymienione na nowe. Dokonają tego sprzedawcy, u którego wejściówki zostały nabyte: jeśli bilety zakupiono poprzez system Ticketmaster kliknij tutaj, a jeśli przez system eBilet – kliknij tu.

Po epickiej i dobrze udokumentowanej 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rock and rolla, KISS rozpoczął swoją ostatnią trasę koncertową w 2019 roku.

W 2019 roku KISS wyprzedał swoje koncerty na całym świecie, a wszystkie zrealizowane występy były prawdopodobnie największymi show w historii zespołu!
Wstępne ogłoszenie trasy koncertowej spotkało się z ogromnym entuzjazmem i – jak się okazało – zapotrzebowaniem fanów na dodatkowe terminy.
Niestety, ze względu na ostatnie światowe wydarzenia, KISS nie był w stanie dotrzymać pierwotnych terminów koncertów zaplanowanych na czerwiec i lipiec 2020 roku. Na szczęście trasę udało się przełożyć na 2021 rok. Zespół zapowiada też, że oprócz ogłoszonych dziś miast zostaną dodane nowe show.

Paul Stanley: – Czekamy. Jesteśmy gotowi. Kiedy ta pandemia się skończy i powiedzą nam, że wszyscy są bezpieczni – wstrząśniemy ziemią i waszym światem jak zawsze i jak nigdy dotąd.

 

Gene Simmons: Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny. Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie!

W związku z nowymi terminami, KISS wprowadza do sprzedaży specjalne pakiety VIP i przedsprzedaż biletów dla fanklubu „KISS Army”. Do niezapomnianych wrażeń, które czekają na VIP-ów, możemy zaliczyć między innymi: możliwość zrobienia prywatnego zdjęcia z zespołem, dostęp do ekskluzywnego saloniku przedkoncertowego oraz wycieczkę po backstage’u. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.kissonline.com.

 

Zespół KISS jest znany ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rock’n’rollowe koncerty na żywo. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rock and rolla honorujące artystów rockowych i inne osoby, które wniosły zasadniczy wkład w rozwój tych gatunków muzyki – zaliczyło KISS do najważniejszych wykonawców w historii.

 

Ostatnia trasa KISS o nazwie „END OF THE ROAD” została przeniesiona na 2021 rok. Nowe europejskie daty oraz te przełożone dostępne są poniżej. Zespół zapowiada, że kolejne daty zostaną dodane wkrótce.

 

Środa, 2 czerwca 2021 – Sportspalais, Antwerpia, BELGIA
Wtorek, 8 czerwca 2021 – Accors Hotel Arena, Paryż, FRANCJA
Czwartek, 10 czerwca 2021 – Westfalenhalle, Dortmund, NIEMCY
Sobota, 12 czerwca 2021 – Atlas Arena, Łódź, POLSKA
Wtorek, 15 czerwca 2021 – Barclaycard Arena, Hamburg, NIEMCY
Sobota, 19 czerwca 2021 – Tele 2 Arena, Sztokholm, SZWECJA
Poniedziałek, 21 czerwca 2021 – Hartwell Arena, Helsinki, FINLANDIA
Środa, 23 czerwca 2021 – Scandinavian, Gothenburg, SZWECJA
Piątek, 25 czerwca 2021 – Festhalle, Frankfurt, NIEMCY
Środa, 30 czerwca 2021 – Hallenstadion, Zurych, SZWAJCARIA
Sobota, 3 lipca 2021 – Rockfest, Barcelona, HISZPANIA
Niedziela, 4 lipca 2021 – Wizink Arena, Madryt, HISZPANIA
Wtorek, 6 lipca 2021 – Roman Arena, Nimes, FRANCJA
Czwartek, 8 lipca 2021 – Schleyerhalle, Stuttgart, NIEMCY
Sobota, 10 lipca 2021 – O2 Arena, Praga, CZECHY
Poniedziałek, 12 lipca 2021 – Arena Di Verona, Werona, WŁOCHY
Czwartek, 15 lipca 2021 – Budapest Arena, Budapeszt, WĘGRY

Sprzedaż biletów i pakietów VIP rozpocznie się zgodnie z poniższym harmonogramem:
26 lipca 2020, niedziela, godz. 10:00 – sprzedaż pakietów VIP
26 lipca 2020, niedziela, godz. 10:00 – przedsprzedaż biletów dla „KISS Army”
27 lipca 2020, poniedziałek, godz. 10:00 – sprzedaż ogólna

Niestety, ze względu na kwestie związane z przesunięciem trasy na kolejny rok, KISS nie będzie mógł zagrać w następujących miastach, w których koncerty pierwotnie zostały wyznaczone na 2020 rok. Są to:

Sandnes, Norwegia
Kowno, Litwa
Lizbona, Portugalia
Gliwice, Polska
Sofia, Bułgaria

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na tegoroczny koncert KISS w Gliwicach zgłaszają się do tej bileterii, w której nabyły bilet: Ticketmaster albo eBilet. Obydwa systemy dokonają przeniesienia wejściówek do Atlas Areny. Ostatecznie każdy klient otrzyma nowy bilet na przyszłoroczny koncert KISS w Łodzi. Procedura zamiany wejściówek rozpocznie się od 27 lipca o godzinie 10:00. W tym samym czasie ruszy także sprzedaż biletów dla wszystkich, którzy ich nie kupili, a chcą pojechać na wydarzenie do Atlas Areny. Będzie je można nabyć na bilety.imprezyprestige.com.  

– Wszystko to, co zbudowaliśmy i wszystko to, co podbiliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad, nigdy nie mogłoby się wydarzyć bez milionów ludzi na całym świecie, którzy przez te lata zapełniali kluby, areny i stadiony. Będzie to ostateczne świętowanie dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa dla tych, którzy nas jeszcze nie spotkali. KISS Army – pożegnamy się z wami na naszej ostatniej trasie z naszym największym jak dotąd koncertem – zapowiadają członkowie zespołu KISS mówiąc trasie „End Of the Road”.

www.kissonline.com

 

One thought on “Kiss ogłosił szczegóły przeniesionej na 2021 rok trasy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *