Robin Schulz tchnął nowe życie w kultowe „Sun Is Shining” Boba Marleya

Nominowany do Grammy DJ i producent Robin Schulz przedstawia oficjalny remiks klasycznego kawałka „Sun Is Shining” Boba Marleya. Przy tym kawałku nie da się nie tańczyć!

Energiczny, z klubowym sznytem – „Sun Is Shining” w wydaniu Robina Schulza zyskał uzależniającą linię basu oraz akordy na pianinie, które nadają kultowej kompozycji świeżości i wakacyjnego klimatu. Gdybyśmy szukali odpowiednika ciepłych promieni słońca w muzyce, z całą śmiałością moglibyśmy wskazać ten utwór. „Sun Is Shining” w oryginale ukazało się na albumie Boba Marleya & The Wailers „Soul Revolution” z 1971 roku. Jak mówi Robin Schulz: – Możliwość zremiksowania tego kawałka to prawdziwy zaszczyt. Bob Marley jest prawdziwą legendą. Niewątpliwie traktuję to jako przywilej i jeden z ważniejszych momentów w mojej karierze.

Schulz zyskał rozgłos w 2014 za sprawą remiksu „Waves” holenderskiego artysty hip-hopowego Mr Probz. Artysta otrzymał później nominację do Grammy w kategorii Najlepszy remix. Od tamtej chwili Robin Schulz współpracował m.in. z Davidem Guettą, Cheat Codes czy ostatnio z Winona Oak przy singlu „Oxygen”. Od 2015 roku Schulz regularnie pojawia się na słynnej liście DJ Mag „Top 100”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *