Jamie Cullum bada słabości w nowym singlu

Jamie Cullum prezentuje nowy singiel – „Don’t Give Up On Me”.

W utworze Jamie w typowym dla siebie stylu bada słabości w relacjach, łącząc podniosłe melodie ze słodko-gorzką historią. Jak opowiada sam artysta:

“To piosenka o tym, że nie boisz się spojrzeć ukochanej osobie głęboko w oczy, by zobaczyć tam swoje odbicie. Taka bliskość może przerażać, bo to bardzo bezkompromisowy, prawdziwy obraz nas samych, uwypuklający każdą skazę i czasami przynoszący zaskakujące niespodzianki. To smutna piosenka przebrana w wesołe ciuszki, klęcząca na kolanach, prosząca o przebaczenie oraz zrozumienie, że jesteśmy tylko ludźmi i mamy swoje przywary.”

„Don’t Give Up On Me” to pierwszy premierowy materiał od czasu wydania albumu „Taller” w 2019 roku. W ramach promocji płyty, Jamie Cullum wyruszy w trasę koncertową – według nowej rozpiski koncert w Polsce odbędzie się 2 listopada w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

Jamie Cullum ma 10 milionów sprzedanych albumów na koncie, a w ciągu ponad 20 lat na scenie zdołał zgromadzić rzeszę oddanych fanów z całego świata. Współpracował z takimi artystami jak Herbie Hancock, Pharrell Williams, Kendrick Lamar czy IDLES – Jamie pisze piosenki na nadchodzący album grupy, „Ultra Mono”. Artysta był nominowany do BRIT i Grammy za „Twentysomething” z 2003 roku. W tym roku świętował także 10-lecie swojej audycji w BBC Radio 2.
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!