Lato z Radiem 2020: Ania Wyszkoni zagra koncert online

Jestem w doskonałym momencie życia – mówi Ania Wyszkoni, która 28 lipca wystąpi online w cyklu koncertów “Lata z radiem” 2020. – Nieustannie się zmieniam, a wraz ze mną zmienia się moja twórczość. Mam nadzieję, że koncert online dzięki państwa żywej obecności w sieci będzie dla nas wspólnym, mocnym muzycznym przeżyciem. Do oglądania, udostępniania, komentowania występu Ani Wyszkoni na żywo zaprasza radiowa Jedynka na latozradiem.pl oraz facebooku stacji.   

Ania Wyszkoni i jej twórczość doskonale znana jest słuchaczom Programu 1 Polskiego Radia. Artystka często gości w programie “Muzyczna Jedynka”, jej piosenki – na antenie stacji. Przypomnijmy, że jej przebój “Wiem, że jesteś tam” miażdżącą liczbą głosów zyskał tytuł Przeboju Roku, zdobywając Super Jedynkę przed dziewięcioma laty. W przyszłym roku ta niezwykle popularna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka świętować będzie 25-lecie pracy artystycznej. Karierę rozpoczęła w wieku 16 lat, dołączając do grupy “Łzy”. Ich przebój “Agnieszka” był początkiem wielkich muzycznych sukcesów.  W 2010 roku wokalistka zdecydowała się pójść własną drogą, wydając swój pierwszy solowy album “Pan i Pani”. Fani potwierdzili słuszność jej decyzji: płyta szybko zdobyła podwójną platynę. – Nie osiadam na laurach – mówiła Anna Wyszkoni w wywiadzie dla “Muzycznej Jedynki” w swoje 40. urodziny, 21 lipca – ciągle podnoszę sobie poprzeczkę, zmieniam się – w końcu jestem kobietą! Jestem w bardzo dobrym momencie życia. Jej kolejne hity nie schodziły z list przebojów, na stałe wpisując się w krajobraz polskiej muzyki rozrywkowej, a teledyski im towarzyszące w sieci osiągają milionowe liczby odsłon. Na swój jubileusz w przyszłym roku artystka przygotowuje nowy album. Już jutro, na scenie “Lata z radiem”, być może wykona jeden z utworów, które się na nim znajdą. Na pewno jednak usłyszymy jej największe przeboje. 

Dbając o bezpieczeństwo zdrowotne swoich słuchaczy radiowa Jedynka przeniosła tegoroczne koncerty “Lata z radiem” z plenerów do jednej z sal koncertowych Polskiego Radia, skąd – bez udziału publiczności –  transmitowane są na stronach jedynka.polskieradio.pllatozradiem.pl oraz w mediach społecznościowych stacji. Retransmisji można słuchać na antenie Programu 1 Polskiego Radia w każdy piątek po serwisie o godz. 20.00.  

GDZIE SŁUCHAĆ I OGLĄDAĆ?

u Transmisjastreaming wideo: wtorek o godz. 20.00 na stronach latozradiem.pl i jedynka.polskieradio.pl, YouTube Polskiego Radia oraz na Facebooku Lata z Radiem

u Retransmisja audio: piątek po godz. 20.00 na antenie Jedynki w audycji „Tu jest muzyka”

Do tej pory w ramach letnich koncertów „Lata z Radiem” wystąpili: Piotr Cugowski, Baranovski, sanah, IRA i Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. Koncertów wciąż można wysłuchać na stronie Lata z Radiem.  4 sierpnia koncert online zagra Andrzej Piaseczny, a 11 sierpnia Kasia Kowalska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!