Najpiękniejsza Domówka Świata zakończona!

Wyjątkowy na skalę światową festiwal, odbywający się ze względu na sytuację epidemiologiczną w podwarszawskim studio oraz online z festiwalowiczami na całym świecie, zakończył się. To były niesamowite trzy dni, pełne niesamowitych emocji dzięki spotkaniom jakie odbyły się na scenie ASP, koncertom na Dużej Scenie oraz dzięki domówkom, z którymi była okazja się połączyć podczas ponad 70-godzinnej transmisji online. 

Historie z życia radiowca, o tym jak tworzyć oraz o zawodzie aktora
 
Ostatni dzień Festiwalu to również ostatni dzień spotkań na scenie ASP. Na specjalnie przygotowanej scenie w podwarszawskim studio można było zobaczyć Wojciecha Manna, Andrzeja Mleczko oraz Janusza Gajosa. Spotkania z tegorocznymi gośćmi sceny ASP już się skończyły, czas na podsumowanie. Łączny czas wyświetleń transmisji spotkań ASP na YouTube oraz Facebook wyniósł ponad 40 000 godzin. Każdego dnia rozmowy oglądało kilkadziesiąt tysięcy osób.
 
 
 
 
Janusz Gajos na scenie ASP / fot. Lucyna Lewandowska 
 
Ogromna oglądalność transmisji online na całym świecie
 
Najpiękniejsza Domówka Świata na wszystkich transmisjach online do godziny 20 w sobotę odnotowała ponad 3 300 000 wyświetleń. Strona www.polandrockfestival.pl osiągnęła ponad 300 000 wejść od początku Festiwalu. 
 
Realizacja i produkcja 26. Pol’and’Rock Festival / fot. Łukasz Widziszowski
Festiwalowicze Najpiękniejszej Domówki Świata / fot. Ola Drutkowska 
Zakończenie Festiwalu
 
Tradycyjnie, na zakończenie Festiwalu na scenie pojawił się Piotr Bukartyk wraz z utworem “Z tylu chmur” wykonywanym przez festiwalowiczów. W tym roku wyjątkowo, chętni zgłaszali się do udziału poprzez wysłanie 2-minutowego nagrania piosenki. Wybrane osoby zostały zaproszone do studio Najpiękniejszej Domówki Świata.
 
“Jesteśmy w miejscu, gdzie 1600 m2 zmieściło w sobie ponad 300 ha kostrzyńskiego pola, cudownych wspomnień. (…) Musimy dbać o to co wywalczyliśmy, o szacunek do drugiego człowieka”  – tymi słowami Jurek Owsiał zamknął 26. Pol’and’Rock Festival.
 
 
Zakończenie Najpiękniejszej Domówki Świata  / fot. Dominik Malik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!