Bastille z nowym utworem!

W singlu ‘What You Gonna Do’ usłyszymy gościnnie Grahama Coxona. 

Nowy elektryzujący utwór Bastille może wydawać się niespodziewanym wydaniem ale jak mówi frontman zespołu Dan Smith „skończyliśmy piosenkę i czuliśmy, że jest pilna, nie chcieliśmy czekać z jej wydaniem”.

WHAT YOU GONNA DO??? pojawia się tuż po tym jak opadł kurz po premierze trzeciego albumu zespołu ‘Doom Days’ – ostatniej odsłony trylogii, która obejmuje osiem lat kariery i przyniosła zespołowi platynową sprzedaż, światowy sukces i pozycję jednego z najbardziej streamowanych zespołów na świecie.
 
“Ta następna faza wydaje się nowym początkiem. Chodzi o bycie spontanicznym i rozpoczęciem wszystkiego od nowa” – mówi Dan.
 

“Jesteśmy naprawdę podekscytowani nowymi utworami. Myślę, że obecnie tworzymy najlepszą muzykę, jaką kiedykolwiek robiliśmy. Pragniemy podzielić się tym teraz i nie czekać.”

Singiel wyprodukowany przez Dana i Marka Crew’a, zaskoczy każdego kto myśli, że wie czego spodziewać się po zespole – w utworze gościnnie udziela wokalu i gra na gitarze Graham Coxon.

Do utworu powstał niezwykły animowany teledysk przy współpracy z Rezzą.

WHAT YOU GONNA DO??? to pierwszy zwiastun zupełnie nowego rozdziału w karierze zespołu. To początek ekscytującej i zaskakującej nowej ery!

http://instagram.com/bastilledan/
https://twitter.com/bastilledan
http://www.bastillebastille.com/

 

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/275571/d275a900f4b9b0b00087c5994e9972d4.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!