Nie Cieszanów a Ciesz Fanów Festiwal 21 i 22 sierpnia w Cieszanowie

Nie Cieszanów Rock Festiwal a Ciesz Fanów Festiwal tego lata na Podkarpaciu. W piątek i sobotę 21 i 22 sierpnia na kąpielisku Wędrowiec jak co roku zabrzmią mocne dźwięki rocka. Wystąpią legendarne Ga-Ga, Zielone Żabki, Sztywny Pal Azji oraz Acoholica i Dziady Kazimierskie.

Koncerty oglądać będzie można bezpośrednio ze swoich namiotów, stanowiących dla uczestników strefę bezpieczeństwa i zabawy na zasadzie „Twój namiot Twoim królestwem!”
Dla fanów przewidziana jest też strefa bezpośrednio pod sceną w której obowiązywać będzie dystans społeczny i obowiązek noszenia maseczek.

Wśród zespołów, które wystąpią na Ciesz Fanów Festiwalu będą wybrane w głosowaniu internetowym zespoły przeglądowe oraz gwiazdy każdego z wieczorów

Kultura i festiwale znalazły się w trudnym finansowym położeniu. Nowa forma zakłada współtworzenie wydarzenia przez festiwalowiczów i festiwalowiczki, dlatego całość wydarzenia Ciesz Fanów Festiwal będzie biletowane, a w cenę karnetu wchodzić będzie pole namiotowe, prysznic, porcja pierogów i kawał dobrej muzyki. Ważną strefą festiwalu będzie City NGO w której swój udział w ramach spotkania Otwarte Głowy potwierdziła już siostra Małgorzata Chmielewska. CFF-owi towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna z ulubionymi przez festiwalowiczów Kołami Gospodyń Wiejskich serwującymi przysmak wielu fanów cieszanowskie pierogi.

Wszelkie oficjalne informacje oraz komunikaty znajdziecie na stronach Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie www.ckis.cieszanow.pl oraz na profilach FB: Ciesz Fanów Festiwal, Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz CityNGO.

Trwa sprzedaż karnetów na Ciesz Fanów Festiwal w cenie 99 zł.. Każdego dnia zagra 5 zespołów, a karnet składa się z 5 elementów: dwa dni koncertów, pole namiotowe, prysznic, porcja pierogów od Koła Gospodyń Wiejskich oraz aktywności w strefie City NGO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *