GOB PATROL wydaje nowy singiel „Anarchy”

GOB PATROL jest mocno zainspirowany legendarną amerykańską sceną punkową lat 80-tych, podkreśloną przez takie zespoły jak Black Flag, GBH, Minor Threat i The Germs . Anarchy to utwór będący bezpośrednio pod wpływem wspomnianych aktów. To zły, buntowniczy, chaotyczny iw 100% czysty oldschoolowy punk rock.

GOB PATROL narodził się w 2018 roku, kiedy Jay the Guitarist spotkał się z wokalistą Slam w Las Vegas przy dyskusji o zespołach punk rockowych. Wkrótce znaleźli basistę Gogo i perkusistę Cody’ego . Pomysł polegał na stworzeniu muzyki opartej na wpływie i brzmieniu ich ulubionych punkowych zespołów z lat 80., a także na utrzymaniu tego brzmienia przy rozwijającej się scenie. Pisząc oparte na gitarze piosenki inspirowane takimi zespołami jak Black Flag, GBH i The Germs , GOB PATROL pozostaje wierny gatunkowi.
Po nagraniu pierwszego demo, GOB PATROL wyruszył w trasę, grając koncerty dla dużych tłumów w Kalifornii, Utah, Arizonie i szalejąc na scenie Vegas. Już niedługo pełny album punkowych hymnów!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *