Kwiat Jabłoni śpiewa Eldo

Kwiat Jabłoni przygotował swoją interpretację klasycznego utworu z repertuaru Eldo – Miasto Słońca. Utwór powstał w ramach projektu Lech Music: Festiwale Inaczej.

Kolejnym utworem, który poszedł na warsztat jest Miasto Słońca, oryginalnie wykonywany przez Eldo, a w festiwalowej aranżacji przez Kwiat Jabłoni. Mamy tutaj styczność z przeształceniem rapowego kawałka przez duet folokowy-popowy, Kwiat Jabłoni, który tworzy rodzeństwo, Kasia i Jacek Sienkiewicz. Jak przy każdym singlu z Lech Music 2020, przy tym także współpracował Mariusz Obijalski.

A także obejrzyjcie teledysk! Jak Wam się podoba kolejny singiel z Lech Music 2020?

Lech Music Festiwale Inaczej ma być nowym sposobem na dostarczenie festiwalowych emocji w czasach bez festiwali. Projekt muzyczny realizowany jest wspólnie z wytwórnią Alkopoligamia, która realizuje koncept Albo Inaczej. Czerpie z polskich festiwali muzycznych, których sponsorem jest Lech Premium (Pol’and’Rock Festival, Polish Hip-Hop Festival i Fest Festival).

W aktywacji realizowanej przez markę Lech Premium (Kompania Piwowarska) bierze udział dziesięciu polskich artystów. Pięciu z nich wzięło na warsztat letnie klasyki polskiego hip-hopu, poddając je własnej interpretacji. Przeplatając zróżnicowane style muzyczne, niektórzy z wokalistów postawili na popowe i alternatywne aranżacje hiphopowych kawałków. Inni zaś sięgnęli do korzeni funku i rocka, aby dostarczyć słuchaczom muzycznych wrażeń.

Pięć nowych utworów publikowanych jest od 20 lipca w odstępie tygodniowym w kanale YouTube Alkopoligamii, Spotify Albo Inaczej i na www.lech.pl. O tym, kto został zaangażowany w projekt, słuchacze dowiadują się wraz z premierami singli i klipów wideo. Wszystkie interpretacje nagrane przez polskich artystów zostaną wydane w formie kolekcjonerskiej płyty winylowej. Można zamówić ją w sklepie Alkopoligamii jako preorder. Każdy kupiony krążek „Albo inaczej – Lech Music Festiwale Inaczej” to również wsparcie fundacji WOŚP.

Dodatkowo w ramach projektu Lech Music Festiwale Inaczej marka zorganizuje koncert. Szczegóły planowanej akcji zostaną podane wkrótce na stronie WWW marki piwa.

Przypominamy, że płytę wciąż można zamawiać w pre-orderze na tej stronie, a premiera albumu odbędzie się 27 sierpnia.

Niedawno pojawiła się informacja o koncercie Lech Music: Festiwale inaczej, który odbędzie się w dzień premiery płyty. Koncert ma się odbyć live, a także ma być transmitowany na platformie YouTube oraz stronie wydarzenia na Facebooku.

Jak poinformowali organizatorzy, należy obserwować wydarzenie, ponieważ wejściówki na koncert live będą do wygrania w konkursie. Start koncertu planowany jest na 20:30 i ma odbyć się w Warszawie, lecz na tę chwilę nie są znane bliższe szczegóły. Koncert będzie podsumowaniem całego projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *