SABINA już w najbliższą sobotę zagra darmowy koncert w Klubie Stodoła!

Już 15 sierpnia w letniej odsłonie Stodoły wystąpi SABINA, czyli Sabina Karwala, niezależna artystka, która na polskim rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany „Kołysanka”. Utwór ten poprzedził live sesję trzech autorskich utworów, ukazujących artystkę wraz z jej zespołem. Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

27 czerwca 2018 r. swojej premiery doczekał się pierwszy oficjalny klip SABINY do utworu „Panowie w kapeluszach”, idealnie łączący dwa najbliższe światy artystki: muzykę oraz film.

Intensywne prace nad debiutanckim albumem długogrającym artystki zajęły blisko 2 lata i zaowocowały bogatym w różnorodne brzmienia materiałem. Płyta nosi nazwę “Lepidoptera”, a za produkcję muzyczną odpowiada duo producenckie UPNDWN.

ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY – o projekcie

 

Koncert SABINY to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Stodoły, czynnej od środy do soboty, od godz.16:00 🍸

 

► W Klubie przez całe lato odbywają się liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dotychczas na letniej scenie Stodoły zaprezentowali się m.in. RAT KRU, Bloo Crane, CUKIER, Caville, Maria Tyszkiewicz, PAULA ROMA oraz Olga Polikowska.

► Do dyspozycji gości Klub udostępnia aż trzy przestrzenie – kameralny #BackstageBar, tropikalne i imprezowe #Patio oraz #StrefęAkustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult.

► W Klubie dostępne są zarówno przestrzenie plenerowe, jak i zamknięte.

► Na wszystkich odwiedzających czeka nowe letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów.

► Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *