Nowy singiel Grubsona!

Grubson – mistrz pozytywnego myślenia i dobrej energii na scenie, ujawnia kolejny elektro – akustyczny singiel z zapowiadanego na jesień nowego wydawnictwa.  Utwór, podobnie jak pierwszy singiel „ Umysł”, został wyprodukowany we współpracy z Kubą Mitorajem.

Singiel  „ Emotikony” to opowieść o relacjach w czasach zdominowanych przez technologie. Komunikatory pozwalają na szybki kontakt, ale przecież nic nie zastąpi prawdziwych relacji, spojrzenia w oczy, uścisku dłoni. I o tych zagubionych w technologiach prawdziwych emocjach i realnym życiu poza komputerami opowiada właśnie nowa piosenka GrubSona.

Utworowi  towarzyszy klip z mocnym przesłaniem. Jak mówi artysta:

„Przez moment próbowaliśmy sobie wyobrazić świat, w którym media nie służą do szczucia jednych na drugich. Gdzie ludzie wybrani przez wyborców faktycznie realizują ich potrzeby. Gdzie, pomimo różnic w poglądach, jest miejsce na dialog i zrozumienie drugiej strony. Gdzie po wejściu na media społecznościowe, nie wyświetlają się tylko incydenty z udziałem policji, a hasztagi są używane do solidaryzowania się z ofiarami. Gdzie człowiek może żyć godnie, niezależnie od światopoglądu. Wierzyć politykom, jakkolwiek naiwnie to brzmi. Wierzyć w to, że media są po to, by informować. Wyobraźcie to sobie.

W 2020 roku wydaje się to wręcz niemożliwe…

Niezależnie od tego, na kogo głosowaliście, niezależnie od tego, jaką macie wizję Polski – pamiętajcie, że jest ona dobrem wspólnym. Pamiętajcie, że taki świat jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Nie dajcie się zaszczuć.  Walczmy o to, co dobre dla nas wszystkich. Miłością, nie agresją”.

 

Ziobro, Kaczyński, Rydzyk, Biedroń, Duda, Tusk, Trump i inni, śpiewają nowy  numer Grubsona - CGM.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!