Muzyka z filmu inspirowanego prawdziwą historią „Pojedynek na głosy” już dostępna

Na ścieżkę dźwiękową trafił m.in. nowy utwór Robbie’ego Williamsa „Home Thoughts From Abroad”.

„Pojedynek na glosy” („Military Wives”) to cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów w reżyserii twórcy komediowego hitu „Goło i wesoło” – Petera Cattaneo.
Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate (Kristin Scott Thomas) oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa (Sharon Horgan). Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek. Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole.Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.
 
„Pojedynek na głosy” to film, któremu trudno się oprzeć, jak piosence, której nie możesz przestać nucić.
W „Pojedynku na głosy” grają Kristin Scott Thomas, Sharon Hogan, Greg Wise („Prywatna wojna”) i Jason Flemyng („Porachunki”). Obsadę dopełniają aktorki – Emma Lowdnes („Downton Abbey”), Gaby French („Wiktoria”), Lara Rossi („Robin Hood”), Amy James-Kelly („Safe”) i India Ria Amarteifio („Line of Duty”). Scenariusz napisały – zdobywczyni nagrody BIFA Rachel Tunnard („Adult Life Skills”) i Rosanne Flynn („Herb piratów”).
 

 
Film w kinach od 21 sierpnia.
Na albumie z muzyką z filmu znalazły się oryginalne nagrania Military Wives Choirs, a także zupełnie nowe utwory w interpretacjach aktorek występujących w filmie. Autorami jednego z utworów zatytułowanego „Home Thoughts From Abroad” są Robbie Williams i jego wieloletni współpracownik Guy Chambers:
 

Praca nad nową muzyką zawsze sprawia nam radość i cieszymy się, że nasza nowa piosenka pojawi się w tym filmie. Jesteśmy z niej  naprawdę dumni i nie możemy doczekać się, aż wszyscy to usłyszą

Robbie Williams & Guy Chambers

Spis utworów:
Home Thoughts from Abroad
Only You (Cast)
Only You
Ave Maria (Cast)
Time After Time
Shout
We are Family (Cast)
Stronger Together
With Or Without You
Brave
Make You Feel My Love
In My Dreams
You’ve Got a Friend
Wherever You Are
Sing

PREMIERA ALBUMU 14 SIERPNIA 2020!

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/277514/96e08d83a1391684e887090e5d5bfbe4.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *