THE VENDETTAS wydają nowy singiel i teledysk „ Face To Face”

Nie ma nic lepszego niż napędzany gitarami, pełen haczyków, prosty rock and roll i pochodzący z Melbourne THE VENDETTAS to jeden zespół, który pasuje do tej kategorii.
„Face To Face” to nowy singiel z THE VENDETTAS, wydany przez Golden Robot Records i   to dynamiczny, wysokoenergetyczny, hard rockowy utwór, który zestawia się z takimi utworami jak Buckcherry czy Velvet Revolver.

Znani ze swoich charakterystycznych dźwięków i melodii wokalnych, THE VENDETTAS produkują brzmienie inspirowane przez wszystkich wielkich gatunków; Stone Temple Pilots, Black Crowes i The Rolling Stones, żeby wymienić tylko kilka.

O VENDETTACH
THE VENDETTAS są częścią sceny rockowej w Melbourne od ponad 10 lat, opanowując swoje rzemiosło do każdej przesiąkniętej piwem ściany i klejącej podłogi, jakie ma do zaoferowania miasto.
W ostatnim czasie chłopcy spędzili prawie rok na energicznym pisaniu i dokręcaniu śrub przed prodem, zanim uderzyli do studia z trudem, aby nagrać Album nr 3.
Wszystkie te sesje studyjne zostały nagrane na żywo i surowe, mając na uwadze jeden główny cel… stworzenie kawałka audio, który reprezentuje to, jak zespół brzmi na żywo, ze wszystkimi pokrętłami ustawionymi na 11.
THE VENDETTAS przeszli w siłę, zdobywając swoje pierwsze międzynarodowe wsparcie z Danko Jonesem (Kanada), jednocześnie kontynuując budowanie swojej obecności na lokalnej scenie, robiąc to, co kochają, śpiewając rock and rolla tak, jak powinno!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *