GHOSTS OF SUNSET wydaje nowy singiel i teledysk do „Miles In-Between”

GHOSTS OF SUNSET wydaje nowy singiel i teledysk do „Miles In-Between”, który ukazał się już w Golden Robot Records.

Ghosts of Sunset to weterani rocka, John Merchant i Todd Long, którzy tworzą muzykę od ponad 30 lat dla 615 Records Nashville, IDOL / RCA i niezależnie.

Ich pierwszy singiel Miles In-Between, wydany teraz przez Golden Robot Records, to nawiązanie do czasów świetności hair metal, a jedno przesłuchanie przeniesie Cię z powrotem do czasów, gdy Sunset Strip było tym miejscem.

W utworze występują John Merchant (wokal, gitara), Todd Long (gitara basowa, wokal Harmoney), Johnny Monaco (Ex Enuff Z’Nuff – gitara prowadząca ), Kent Slucher (Luke Bryan – perkusja) i Brian Roth (instrumenty klawiszowe).

„Historia Miles In Between jest taka, że ​​po podpisaniu wielkiego kontraktu płytowego nadszedł czas, aby wyruszyć w trasę i podzielić się nią ze światem. Droga jest nieubłagana. Zmienia życie, niszczy relacje i może prowadzić zniszczenie kończące karierę “
Duchy zachodu słońca

O DUCHACH SŁOŃCA
Ghosts of Sunset to projekt piosenkarza i tekściarza Johna Merchanta z zachodniego Michigan, piosenkarza, autora tekstów, multiinstrumentalisty Todda Longa.

Ich nadchodząca EP-ka Headed West zawiera prace zarówno Merchant, jak i Long (którzy tworzyli muzykę przez ponad 30 lat dla 615 Records Nashville, IDOL / RCA Records i niezależnie), a także obsadę muzyków, których korzenie sięgają hard rocka lat 80. / hair metalowa scena. Duet zaprosił muzyków z zewnątrz z życiorysami, w tym LA Guns, RATT, Enuff Znuff, KIX, Lita Ford i nie tylko, aby ukończyć EP. Znany producent Adam Hamilton ( Missing Persons, LA Guns, Vains of Jenna, William Shatner, David Hasselhoff ) został zaangażowany do miksowania i współtworzenia instrumentów klawiszowych.

Koncepcja opiera się na fikcyjnym zespole ze Środkowego Zachodu i śledzi ich przeprowadzkę do Los Angeles, ich awans do pozycji krajowych artystów koncertowych i ich upadek wraz ze zmianami gustów i samego przemysłu. Historia, która stała się pożywką dla takich seriali jak Behind the Music, przemówiła zarówno do Merchant’a, jak i Longa, którzy osiągnęli pełnoletność podczas złotej ery, która stała się znana jako „hair metal”. Określenie mówi o tym, co wielu uważało za skupienie się na stylu zamiast treści.

EP ukaże się globalnie przez Golden Robot Records , prezentuje utwory w porządku chronologicznym, a słuchacz nie tylko wybiera się w podróż poprzez teksty, ale także styl produkcji i proces dojrzewania pisania. Wraz z rozwojem EP-ki z sześcioma piosenkami ton ciemnieje, motywy odzwierciedlają rozczarowanie zespołu, zanim ostatecznie wrócą do tworzenia muzyki z „miłości do gry”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!