ASHENMOON wydaje nowy singiel „ Future Kings & Queens ”

ASHENMOON wydaje nowy singiel „ Future Kings & Queens ”, który ukazał się już w Golden Robot Records.

Future Kings & Queens to zupełnie nowy singiel rockowej potęgi AshenMoon, który po raz kolejny prezentuje ich bezbłędne pisanie piosenek i muzykalność, odpowiednio uzupełnione szybkim wokalem Toby’ego Randa.
„Future Kings and Queens to przebudzenie dla tych, którzy są gotowi dokonać zmian w obecnym klimacie świata – duchowo, politycznie i środowiskowo. W szczególności wzywamy młodzież do walki o swoje przekonania, bycia odważnymi i wkraczania w swoją przyszłość z mocą i miłością . ” AshenMoon

Wydany już przez Golden Robot Records, Future Kings i Queens, zagłębia się w klasyczną dynamikę rocka, zachowując jednocześnie aktualność w dzisiejszym eklektycznym świecie rocka. Przyszłe Królowie i królowe jest kontynuacją do Jedynka przeboju AshenMoon trafi Dustbowl i komara.

O ASHENMOON:
AshenMoon to Garry Beers (basista i założyciel INXS ), wokalista Toby Rand ( Juke Kartel, Rock Star: Super Nova ) oraz ceniony gitarzysta i znany kompozytor Jimmy Khoury .

Muzyka AshenMoon jest majestatycznie hymnowa, a jednocześnie pozostaje magnetycznie intymna. Jest pełen haków gotowych na arenę i emanuje potężną rockową mieszanką uczciwości, prawości i tlącej się intensywności. Przyjęli formułę, która łączy klasyczny rock lat 70-tych, nową falę i nowoczesny rock and roll w jeden potężny dźwięk.

https://www.facebook.com/ ashenmoon music /
https://twitter.com/ AshenMoon Music
https://goldenrobotrecords.com/golden-robot-records/ ashenmoon /
https://www.instagram.com/ ashenmoon music /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *